Для медзакладів Харківщини передали 13 позашляховиків
Тринадцять позашляховиків для медзакладів Харківської області передав сьогодні, 20 вересня, голова ХОВА Олег Синєгубов. Ці авто допоможуть лікарям первинної ланки: сімейним лікарям, медсестрам та вузькопрофільним спеціалістам, дістатися до пацієнтів у найвіддаленіші населені пункти області.Завдяки своїй надійності та прохідності позашляховики дозволять медпрацівникам безперешкодно приїжджати на виклики навіть на складному бездоріжжі в селах та маленьких містах. Медпрацівники первинної ланки особливо потребують підвищеної мобільності для супроводу пацієнтів у регіоні. Зокрема, це стосується надання паліативної допомоги вдома, патронажних оглядів новонароджених, виїздів до маломобільних пацієнтів, організації мобільних пунктів вакцинації та виїздів у віддалені громади. «Ми дякуємо нашим партнерам за постійну підтримку медичної сфери Харківщини. Питання
Читати далі