Вівторок, 4 Жовтня, 2022

Біле диво

В передостанній день липня 2020 року на привокзальній площі Близнюків з’явилося біле диво – майстерно викуваний рояль.

Цей витвір мистецтва зроблено жителем селища Русланом Георгійовичем Корнієнком на замовлення учителя Близнюківського ліцею Лариси Геннадіївни Куц та за сприяння селищної ради.

Чоловік розповідає:
«Я виготовляю ковані меблі, вхідні двері, огорожі, красиві ворота, мангали, навіть будиночок на воді у свій час робив, а ось мереживний рояль – це перша робота такого плану. Непросто було зробити геометричну форму, бо там свої нюанси є, а в іншому я від початку розумів, що хочу бачити в результаті. В цілому над роялем та стільцем до нього я працював півтора місяці десь по 8-9 годин на добу. Робота принесла мені величезне задоволення, то це не просто чергове замовлення, а й частинка моєї душі. Думаю, люди відчувають позитивну енергетику, коли фотографуються біля мого виробу».

Руслан Корнієнко народився у Близнюках 12 квітня 1987 року. Закінчив 9 класів місцевої школи, потім Харківський електромеханічний технікум, а пізніше став студентом Харківської академії міського господарства. Втім, отримати вищу освіту не вдалося, бо пішов служити в армію, а потім доля повела Руслана іншою стежкою, яка й викувала з юнака справжнього майстра.

«Мій робочий стаж розпочався ще у 17 років, коли у Близнюківській санепідемстанції працював оператором комп’ютерного набору. Та я взагалі багато де працював: і в Харкові, і в області, і в Полтаві, і, звичайно, у рідних Близнюках. До слова, на вісімнадцятиріччя бабуся і дідусь мені подарували зварювальний апарат, то з того моменту я, в принципі, завжди займаюся зварювальними роботами. А ось ковкою – тільки останні п’ять років. Можна сказати, що зварювання – це моя робота, а ковка – хобі», – розповідає Корнієнко.

Слід зазначити, що герой цієї розповіді – людина, яка говорить з металом на його мові, і цей талант подаровано чоловіку від народження, бо ковалем був його прадід. В руках майстра звичайна металева палиця перетворюється в неймовірної краси мереживо, і прикладом цьому є не тільки рояль, що наразі є чарівною окрасою нашого селища, а й інші численні роботи.

Втім, головним у житті цього працьовитого,скромного чоловіка із золотими руками є його родина – дружина Аня та п’ятирічна донька Мілена. Своїх любих дівчаток голова родини любить частувати власноруч приготованими м’ясними стравами, не забороняє їм заходити у свою майстерню, де досить спекотно, але дуже цікаво, адже саме там народжуються дивовижні речі, і будь-яку вільну хвилинку намагається проводити з сім’єю.

А коли людина має творчий склад розуму, креативний підхід до справи та ще й гармонію в родині, то й результат виходить приголомшливим.

Ірина ВОРОНКІНА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.