Четвер, 23 Березня, 2023
Головна > ГАЗЕТА > НАШІ ЗЕМЛЯКИ > Чемпіонка Харківщини з важкої атлетики

Чемпіонка Харківщини з важкої атлетики

матеріал публікувався в газеті “Нове життя” 16.11.2019р. №46

Чемпіонка України з гирьового спорту, вихованка Близнюківської ДЮСШ Віта Березницька на початку листопада виборола безсумнівну перемогу в Харківській обласній спартакіаді з важкої атлетики серед міст та районів, піднявши штангу вагою в 50 кг.

Наразі Віті 14 років, вона учениця 9 класу Близнюківського ліцею і вихованка тренера Тараса Андрійовича Осипи.

Тендітна дівчинка з величезною силою волі, спортивною впертістю та непростим характером росте у багатодітній родині. Народилася вона у Барвінковому, але перший клас закінчувала вже у Близнюках. Протягом двох років (2-4 клас) Віта займалася волейболом. Її тренером був Валерій Борисович Єгоров. Дівчинці подобалися тренування, але, як магнітом, її тягнуло в суміжний зал, де завжди щось гупало (від редакції: поряд із залом для волейболістів розташована кімната для занять важкоатлетів). Цікавість перемогла, і, один раз побачивши тренування гирьовиків, свою спортивну любов четвертокласниця віддала саме цьому виду спорту.

На ще короткому життєвому шляху юної спортсменки був місяць навчання в Харківському обласному вищому училищі молоді та спорту, але дівчина швидко повернулася до рідного ліцею та свого тренера.
Слід зазначити, що Тарас Андрійович Осипа від самого початку вірив у спортивний прогрес Березницької, і, окрім гир, тренував свою вихованицю ще й зі штангою. В результаті – впевнена перемога на обласній спартакіаді.

Віта Березницька вражає вимогливістю до свого тіла та надзвичайним спортивним куражем. Самі посудіть: скільки треба витратити сил на тренування, щоб дівчинка вагою в 48 кг могла підняти штангу в 50 кг.
В домашньому арсеналі нагород нашої землячки є дві медалі за ІІІ місце, три – за ІІ і….21 золота медаль.
Дев’ятикласниця сміливо дивиться у своє майбутнє, бо впевнена, що у 2020 році стане студенткою Красноградського педагогічного коледжу за спеціальністю викладач фізичної культури. Вибір цього навчального закладу вона аргументує тим, що на його базі тренуються гирьовики, а це на сьогодні – найбільше захоплення юної важкоатлетки, яким вона планує займатися професійно.

17 листопада Віта Віталіївна Березницька відзначить свій день народження, то ми щиро її вітаємо та зичимо вагомих успіхів у всіх починаннях та нових спортивних досягнень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *