П’ятниця, 27 Січня, 2023
Головна > НОВИНИ > ГРОМАДА > П’ять хвилин з очільником громади

П’ять хвилин з очільником громади

Читайте про те, чим жила Близнюківщина на минулому тижні, а також дізнайтеся, які важливі зміни чекають на нас у майбутньому. 30 січня – 6 лютого 2021 року

 • Першого лютого у Харкові відбулася зустріч Близнюківського селищного голови Геннадія Короля з керівництвом та спеціалістами Національної служби здоров’я України. Під час зустрічі були обговорені питання взаємодії громади з НСЗУ та створення конкурентоспроможних медичних закладів. Важливо, що особливу увагу було сконцентровано на якісних та доступних медичних послугах саме для сільського населення.
  «Зараз ми вивчаємо ситуацію у медичній галузі колишнього Близнюківського району. Це стосується ефективності роботи районної лікарні, Центру первинної медичної допомоги та сільських медичних закладів. Вже наприкінці місяця будуть прийняті радикальні рішення з реформування галузі. Зазначу, що декому вони можуть здатися непопулярними», – зауважив Геннадій Король.
 • На жаль, постійно зростає кількість громадян, які звертаються за отриманням матеріальної допомоги. Так, 27 січня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Близнюківської селищної ради, на якому, серед іншого, розглядалися і зазначені питання. Цього разу допомогу було надано 30 громадянам на суму 89.5 тисячі гривень. Наголошуємо, що першочергово матеріальна допомога надається дітям, які потребують невідкладного лікування, та онкохворим.
 • Багато звернень від жителів громади минулого тижня надходило щодо незадовільного автобусного сполучення. Головні претензії стосувалися змін в графіку, про які пасажири не були попереджені. Подекуди автобуси взагалі з невідомих причин не виходили на маршрут. Селищна рада вивчає це питання та зробить все можливе в межах своїх повноважень, щоб ці прикрі ситуації не повторювалися у майбутньому.
 • І наостанок – приємні новини. Наразі тривають перемовини з товаровиробниками колишнього Близнюківського району стосовно збільшення розміру орендної плати за використання земель комунальної власності. Відзначимо, що з цих питань вдається досягти порозуміння. Отже, місцевий бізнес поволі стає більш соціально відповідальним.
  А наступна інформація буде особливо актуальною для близнюківців, які справедливо нарікають на незадовільний стан доріг.
 • Зараз триває робота з укладання угоди між селищною радою та дочірнім підприємством «Харківський облавтодор» стосовно спільного обслуговування доріг, які перебувають в управлінні ДП. Це принципово нова практика, але без подібного договору органи місцевого самоврядування просто не мають права здійснювати обслуговування будь-яких інших доріг, окрім доріг місцевого значення.
  За розрахунками, для того, щоб засипати найжахливіші ділянки доріг на території громади, необхідно мінімум мільйон гривень. Ці кошти є в наявності, тому найближчим часом буде проведений тендер на закупівлю доменного шлаку та розпочнуться відповідні роботи.

Інформаційний центр селищної ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *