Понеділок, 27 Березня, 2023
Головна > НОВИНИ > ГРОМАДА > П’ять хвилин з очільником громади

П’ять хвилин з очільником громади

Щодня кипить робота в різних напрямках у Близнюківській селищній раді. То для інформування громадян започатковуємо колонку селищного голови, де щотижня Геннадій Король розповідатиме про те, що зроблено за цей період. 23 – 30 січня 2021 року

Одним із наболілих питань на Близнюківщині є неякісний стан автодоріг і низький рівень їх обслуговування відповідними службами. В Харкові я провів робочу зустріч із керівництвом ДП «Дороги Харківщини» щодо утримання автомобільних доріг всієї території громади. Зазначу, що домовленості є, і ми вже визначили відповідні пріоритети та напрямки робіт на 2021 рік.
Я вже наголошував, що в перехідний період та й надалі громадяни не повинні відчувати проблем із отриманням соціальних послуг. То на минулому тижні була налагоджена співпраця з Інформаційно-обчислюваним центром Міністерства соціальної політики України та розпочато процедуру підключення до програмного комплексу «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада». Це дасть можливість забезпечити прийом електронних заяв від громадян для надання різних рівнів соціальних допомог ближче до місця проживання, тобто на територіях сільських та селищної рад, а також передачі даних заяв до структурного підрозділу соціального захисту населення. Коротше кажучи, для отримання субсидії чи інших пільг особисто їхати до Близнюків в управління соціального захисту не потрібно, бо фахівці все зроблять безпосередньо у сільській раді.
Ми розуміємо, що жителі нашої громади потребують якісного медичного обслуговування. То я зустрівся з головним інженером ТОВ «ХАРКІВБУДСЕРВІС» Павлом Платоновим та генеральним директором комунального підприємства «Близнюківська центральна районна лікарня» Ларисою Поліковою. Ми обговорили питання стосовно пристосування приміщення районної лікарні до облаштування в ньому комп’ютерної томографії, а також фінансування з розробки технічних умов для резервного живлення та встановлення більш потужного трифазного дизельного генератора. Треба розуміти, що для придбання обладнання комп’ютерної томографії необхідно спеціально обладнане приміщення, тобто зміна проєкту будівлі.
Відповідно до Постанови КМУ від 23.03.2016 року № 239 «Деякі питання відшкодування вартості препаратів інсуліну» за рахунок коштів субвенції з державного бюджету через аптечні підприємства розпочато повне або часткове відшкодування вартості препаратів інсуліну та десмопресину під час забезпечення жителів громади хворих на цукровий та нецукровий діабет. То й ми вже працюємо в цьому напрямку з аптекою мережі 9-1-1. Хочу зазначити, що перші два місяці тільки цей аптечний заклад продаватиме інсуліни, але з часом буде проведено аукціон серед інших аптек на оренду комунального майна, що в районній лікарні, і забезпечувати громадян інсулінами зможуть й інші аптечні заклади.
Наразі Близнюківську районну раду реорганізовано шляхом приєднання до Лозівської районної ради Харківської області. То на цьому тижні відбулась робоча зустріч із головою Лозівської районної ради Вадимом Гочем. В ході спілкування обговорені плани на майбутнє, досягнуто повне порозуміння та визначена перспектива подальшої співпраці і взаємодії Лозівської районної ради із Близнюківською селищною громадою. Перш за все – це турбота про працівників нашої районної ради, які звільнятимуться вже її правонаслідувачем. Відтак нашою селищною радою будуть виплачені кошти на підтримку Лозівської районної ради, а саме на забезпечення заробітної плати та вивільнення працівників – наших земляків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *