Субота, 4 Лютого, 2023
Головна > НОВИНИ > ГРОМАДА > П’ять хвилин з очільником громади

П’ять хвилин з очільником громади

Стисло про головні напрямки роботи Близнюківської селищної ради за минулий тиждень 20-27 лютого 2021 року

Медицина
Триває процес реформування медичної галузі колишнього Близнюківського району. На минулому тижні селищний голова зустрівся з працівниками КП «Близнюківська центральна районна лікарня», щоб повідомити їм про майбутні зміни.
Нагадаємо, найближчим часом первинна та вторинна медицина Близнюківщини будуть об’єднані в єдине територіальне медичне об’єднання.
Окрім цього, у Геннадія Короля відбулася робоча зустріч з представниками Департаменту капітального будівництва ХОДА стосовно введення в експлуатацію амбулаторії загальної практики сімейної медицини в селі Самійлівка.

Земельні питання
Не можна не відзначити стрімкий ріст кількості звернень громадян стосовно оформлення у власність земельних ділянок сільськогосподарського призначення. Незрозумілим лишається той факт, що масово пишуть подібні заяви навіть ті громадяни, які вже реалізували своє право на безоплатну приватизацію.
До того ж, на графічних матеріалах нерідко вказують бажане місце розташування ділянок на орендованих землях чи землях приватної власності.
Шановні близнюківці! Селищна рада просить вас бути виваженими у своїх рішеннях та керуватися здоровим глуздом. Ми готові надати вам всебічну допомогу з будь-яких питань, земельні – не виняток. З ними варто звертатися до заступника селищного голови Надії Кулікової за номером 050-971-35-87.
Також ще раз звертаємо увагу, що всі спірні та конфліктні земельні питання співробітники громади вирішують безпосередньо на місці. 24 лютого спеціалісти працювали у Вишневій сільській раді.

Соціальна сфера
На засіданні виконавчого комітету селищної ради було розглянуто 47 звернень жителів Близнюківської громади стосовно надання матеріальної допомоги на лікування. 8 звернень стосувалися лікування дітей, 17 – онкохворих, 5 – протезування, 5 – CОVID-19, 12 заяв – хронічних хвороб, які потребують тривалого лікування. Загалом на лікування жителів громади у лютому було виділено 160 тисяч гривень.

Нововведення
Виконавчим комітетом селищної ради надано згоду КП «Комунальник» на відкриття кодів економічної діяльності, які б дозволили підприємству обслуговувати лісосмуги.
На думку керівництва громади, поява реального господаря лісових захисних смуг дозволить утримувати їх в належному стані та зупинить масштабні незаконні вирубки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *