Субота, 4 Лютого, 2023
Головна > НОВИНИ > ОСВІТА > Вдала «Проба пера»

Вдала «Проба пера»

Учні 7А класу Близнюківського ліцею Костянтин Задорожний та Матвій Купрін стали переможцями художньо-поетичного конкурсу «Проба пера».

Матвій подав до розгляду журі оповідання «Самопожертва крапельки», а Костянтин – твір «Моя мрія». Класний керівник Віра Палагута розповідає: «Учні нашого класу брали участь в екологічних конкурсах і стали переможцями в обласному Еко-Енерго конкурсі творчих робіт. А потім вирішили спробувати свої сили й у художньо-поетичному – «Проба пера», який проводився в рамках дворічного багатоетапного культурно-навчального проекту «SmART» та мав за мету надихнути учасників на творчу роботу і спробувати себе на літературній ниві. Своїм учням я завжди говорю, що треба брати участь у різноманітних заходах, бо вони сприяють особистісному розвитку, дають змогу розкрити потенціал та й набути певний досвід. То надзвичайно приємно було дізнатися про те, що К. Задорожний та М. Купрін стали переможцями «Проби пера». Для них ця спроба стала дійсно вдалою».
Слід додати, що члени журі, автор і керівник проєкту високо оцінили дитячі роботи, і вони були опубліковані в збірці, яка називається як і проєкт.

газета “Нове життя” №12 20.03.2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *