Понеділок, 27 Березня, 2023
Головна > ГАЗЕТА > БЕСIДИ,ІНТЕРВ'Ю > Переможницею конкурсу малюнків стала Вероніка Бой

Переможницею конкурсу малюнків стала Вероніка Бой

З нагоди Дня Конституції України Близнюківська селищна рада оголосила конкурс малюнків “Країна мрії”.
Дітям громади віком від 8 до 15 років було запропоновано зобразити, якою вони бачать свою країну у майбутньому.

Малюнки з заданої теми можна виконати у будь-якій техніці та надіслати особистим повідомленням офіційній сторінці громади у Фейсбук.

Загалом організатори конкурсу отримали 17 робіт, але голосувати було запропоновано лише за 16. Одна з юних художниць – семирічна Єва Іваненко, на жаль, ще не досягла конкурсного віку.

Варто відзначити, що деякі діти вирішили надіслати не один, а навіть два малюнки, і кожен з них неперевершений, бо дитячі роботи вражають своєю глибиною та дорослим сприйняттям світу.

Наразі голосування завершено і перемогу здобув малюнок Вероніки БОЙ із селища Близнюки. На дівчинку чекає чудовий приз – арт-кейс зі 140 найменувань від відомої американської компанії Crayola, що спеціалізується на постачанні предметів мистецтва.


Вручаючи подарунок Вероніці, секретар селищної ради Сергій Володченко зазначив: «Бракне слів, щоб розповісти, які емоції викликали у нас всі без винятку малюнки. Поза сумнівом, в України – прекрасне майбутнє, бо у нас є такі талановиті діти! Я щиро дякую всім учасникам за надіслані роботи і прошу не засмучуватися, якщо цього разу перемога була не вашою. Для нас ви всі – переможці!».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *