Понеділок, 27 Березня, 2023
Головна > ГАЗЕТА > Виявлено факти тіньового ринку сільгосппродукції

Виявлено факти тіньового ринку сільгосппродукції

Виявлення фактів введення в легальний обіг сільськогосподарської продукції без встановленого джерела походження на загальну суму понад 100 млн гривень
Підрозділом боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, Головного управління ДПС у Харківській області  спільно зі співробітниками ГУ ДФС у Харківській області за результатами відпрацювання «тіньового» ринку сільгосппродукції виявлені факти введення у легальний обіг пшениці та кукурудзи на загальну суму понад 100 млн гривень.
Так, встановлено, що впродовж 2020 року та у січні 2021 року підприємством документально оформлено придбання пшениці та кукурудзи на суму понад 100 млн грн від фіктивного постачальника з подальшим оформленням реалізації вказаного товару на адресу підприємств реального сектору економіки.
За результатами проведеного аналітичного дослідження встановлено, що підприємство вчинило дії, спрямовані на заниження ПДВ до сплати у бюджет в розмірі понад 16 млн грн за рахунок оформлення операцій з придбання товарів без встановленого джерела походження.
Зібрана необхідна доказова база яка дає змогу дійти висновку, що підприємство брало участь у здійсненні операцій, які мають ознаки правопорушень, пов’язаних з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом, на суму понад 100 млн гривень.
Матеріали направлено до правоохоронних органів для вжиття подальших заходів у межах кримінально-процесуального законодавства України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *