Вівторок, 4 Жовтня, 2022
Головна > ГАЗЕТА > Мінсоцполітики вдосконалило декларацію на субсидію: що там

Мінсоцполітики вдосконалило декларацію на субсидію: що там

Міністерство соціальної політики підготувало зміни до форм Заяви про призначення та надання житлової субсидії у грошовій формі та Декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії. Декларація доповнена нормами про банківські депозити та купівлю валюти.

Як повідомляє РБК-Україна з посиланням на документ, розміщений для обговорення на сайті Федерації профспілок України, декларація буде доповнена такими пунктами:

Інформація про придбання безготівкової та/або готівкової іноземної валюти, банківських металів на загальну суму, що перевищує 50 тис. грн, протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням житлової субсидії;
Відомості про наявність… коштів на депозитних рахунках у розмірі, що перевищує 25-кратний розмір прожиткового мінімуму (актуальний розмір – 2 270 грн).
Також потрібно буде вказати автомобіль, з дати випуску якого минуло менше ніж 5 років (зараз потрібно вказувати автомобіль старше 15 років).

Як і зараз, треба буде вказати інформацію про витрати на суму понад 50 тис. грн. Але цей пункт деталізований, у ньому прописані цінні папери, фінансові інструменти, віртуальні активи тощо.

Залишається чинним пункт щодо сплати аліментів та відсутності заборгованості за ними.

Раніш у Мінсоцполітики пояснили, що субсидії на оплату послуг ЖКГ зможуть отримати не всі. Зокрема, у субсидії відмовлятимуть боржникам і тим, хто приховує свої реальні доходи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.