Понеділок, 20 Березня, 2023
Головна > ГАЗЕТА > Навчання учнів молодших класів у закладах освіти відновлено

Навчання учнів молодших класів у закладах освіти відновлено

На позачерговому засіданні місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій сьогодні, 23 квітня, прийнято рішення з понеділка, 26 квітня, відновити навчальний процес для учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти.

Протягом двох останніх тижнів зменшилася кількість захворюваності на COVID-19 серед учнів, педагогічних та технічних працівників закладів освіти Лозівської міської територіальної громади, поінформувала начальниця Управління освіти молоді та спорту Вікторія Урванцева. Також додала, що у закладах дошкільної та загальної середньої освіти, як і раніше, будуть вжиті відповідні санітарні і протиепідемічні заходи, вестиметься обов’язковий щоденний контроль за станом здоров’я вихованців.

У разі загострення епідеміологічної ситуації Управлінню освіти, молоді та спорту міської ради надано можливість в окремих закладах населених пунктів Лозівської територіальної громади самостійно приймати рішення щодо дистанційного навчання учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти.

Учні 5-11 класів продовжують навчатися дистанційно.

Станом на 23 квітня на Covid-19 у Лозівській тергромаді обстежено 3392 піцієнта. Позитивний результат виявлено у 1645. За останню добу додалося 79 хворих. Наразі у стаціонарному відділенні Лозівського ТМО лікується 186 хворих: 132 – з підтвердженим діагнозом Covid-19, 54 – з підозрою на нього. За останню добу від коронавірусної інфекції померло 2 людини, з початку року – 65.

У Лозівській тергромаді продовжують діяти обмеження передбачені «червоним» рівнем епіднебезпеки.

Джерело: сайт Лозівської міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *