Головна > НОВИНИ > СПОРТ > Тетяна Немчанова – чемпіонка України з армспорту

Тетяна Немчанова – чемпіонка України з армспорту

У Полтаві з 2 по 4 квітня проходив Чемпіонат України з армспорту серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору. Серед численних учасників була і наша землячка – Тетяна Нємчанова (на фото ліворуч).

Спортсменка виборола впевнену перемогу у ваговій категорії 70 кг на ліву руку, а ось на праву – стала другою.
«До цього часу не можу повірити, що я перемогла і ввійшла до складу збірної України з армспорту, – ділиться враженнями Тетяна. – Я змагалася з чотирма дівчатами, які представляли Харків (2 учасниці), Миколаїв та Житомир. В змаганнях на ліву руку я виявилася найсильнішою, а ось правою мене перемогла чемпіонка світу Анна Судніцина. Тепер тренуватимуся ще наполегливіше, адже маю амбітні плани перемогти на Чемпіонаті Європи та й Світу. Взагалі я вперше брала участь у змаганнях в 2019 році в Одесі, у минулому році змагань не було через карантинні обмеження, а ось нині – я чемпіонка».
Тетяна Леонідівна живе в Харкові, працювала музейним доглядачем та екскурсоводом у музеї історії фармації України Національного фармацевтичного університету. На жаль, через пандемію та відсутність відвідувачів дівчину скоротили з посади, то тепер її надихає лише спорт, яким займається вже три роки.
Пройшовши життєві випробування, Таня не опустила руки, а знайшла себе в армреслінгу. Вона обов’язково досягне запланованого, бо, попри тендітну статуру, має величезну силу волі та впевненість у своїх силах.

Ірина Воронкіна

One thought on “Тетяна Немчанова – чемпіонка України з армспорту

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *