Понеділок, 27 Березня, 2023
Головна > НОВИНИ > Нові велосипеди соцпрацівникам

Нові велосипеди соцпрацівникам

У цьому році Лозівському Територіальному центру соціального обслуговування виповнилося 30 років з дня заснування. Від міського голови Сергія Зеленського підрозділ отримав у подарунок 20 велосипедів. Передали транспортні засоби у користування соціальним робітникам відділення соцдопомоги вдома сьогодні, 7 травня. 13 розподілили у старостинські округи, 7 – на обслуговування підопічних у Лозовій.

«Як розподілити велосипеди вирішили на спільних зборах, – розповів директор Терцентру Сергій Гришин. – Це залежало від кількості підопічних та відстані між населеними пунктами у яких вони проживають. Наявність велосипедів дасть можливість полегшити працю соціальних робітників, кожного дня їм доводиться долати великі відстані, особливо у старостинських округах, вести продукти харчування, господарські товари та ліки.» Керівник Терцентру додав, що спільно з міською владою вони продовжать створювати умови праці для робітників, які кожного дня працюють з соціально незахищеними верствами населення.

У відділенні соціальної допомоги вдома працює 104 соціальних робітника вони надають послугу догляду вдома 1283 особам похилого віку та особам з інвалідністю у місті та старостинських округах.

Джерело: сайт Лозівської міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *