Вівторок, 31 Січня, 2023
Головна > НОВИНИ > ГРОМАДА > Рішення ХІІ сесії селищної ради

Рішення ХІІ сесії селищної ради

27 травня відбулася чергова ХIІ сесія VIII скликання Близнюківської селищної ради.


На порядок денний було винесено 50 питань, розгляд проєкту рішення «Про утворення старостинських округів» було відкладено через те, що закон “Про внесення змін до деяких законів України щодо розвитку інституту старост” до цього часу не підписано Президентом.


📢Розповідаємо про головне з засідання.


📌Депутати проголосували за внесення змін до Програми економічного та соціального розвитку громади на 2021 рік та затвердили звіт про виконання бюджету за I квартал.


📌Затвердили структуру виконавчих органів ради та порядок організації та проведення особистого прийому виборців депутатами селищної ради VIII скликання, який найближчим часом буде оприлюднено.


📌Також було вирішено припинити діяльність Новоукраїнського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) та розглянуто низку земельних питань.


📌Зокрема, обранці затвердили результати конкурсу з відбору виконавця земельних торгів та прийняли рішення провести земельні торги з права оренди на земельні ділянки.


📌Важливим для бюджету було рішення щодо затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель залізниці, які розташовані на території нашої громади. За орієнтовними підрахунками, проведення нормативної грошової оцінки земель збільшить надходження до бюджету у 60 (!!!) разів.


📌Окрім цього на сесії було затверджено низку проєктів щодо відведення ділянок для ведення особистого селянського господарства, дозволи на виготовлення яких надавалися ще колишніми сільськими радами.
📌Також депутати підтримали рішення про надання дозволів на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення ОСГ двом учасникам бойових дій, які проживають у нашій громаді.


Найбільш обговорюваним цього дня стало питання оптимізації мережі публічних бібліотек у селах. Попри те, що у деяких депутатів емоції переважали раціональний підхід до справи, депутати все ж вирішили погодити доцільність оптимізації мережі публічних бібліотек з Міністерством культури України.

Прямий ефір можна переглянути в групі Нове життя у Фейсбуці.
Повний перелік проєктів рішень – https://bliznjuki-selrada.gov.ua/proekti-rishen-hii…/.
Відео онлайн-трансляції – https://www.facebook.com/100008481227547/videos/2644865412472807

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *