Четвер, 23 Березня, 2023
Головна > НОВИНИ > ГРОМАДА > Позачергова сесія Близнюківської селищної ради

Позачергова сесія Близнюківської селищної ради

30 квітня відбулася позачергова ХІ сесії VIII скликання Близнюківської селищної ради.

На розгляд депутатів було винесено дев’ять питань, у тому числі – «Різне».

Обранці підтримали:

✅участь селищної ради в обласному конкурсі мініпроєктів «Ефективна медицина в громаді» у 2021 році;

✅згоду на прийняття у комунальну власність громади зі спільної власності територіальних громад області обладнання – кабінету математики;

✅передачу в постійне користування земельних ділянок Близнюківському КП «Комунальник».

Також депутати затвердили проєкти землеустрою щодо відведення земельних ділянок для продажу їх на земельних торгах та передали в оренду ПСП «Тернівка» земельну ділянку під сільськогосподарськими та іншими господарськими будівлями і дворами.

❗Важливо! Позачергова сесія відбулася у закритому режимі, оскільки під час засідання була озвучена інформація, яка належить до інформації з обмеженим доступом.

«Сьогодні у нас була сесія у незвичному форматі, – зазначив очільник громади Геннадій Король. – Дякую депутатам, що підтримали пропозицію провести закрите засідання. Прошу близнюківців не хвилюватися – у Близнюківській територіальній громаді все спокійно! Обговорення окремих тем не можна було виносити на широкий загал, оскільки частина з них стосувалася забезпечення громадського порядку, а частина – конфіденційної інформації, адже у “Різному” ми обговорювали кампанію з декларування».

Джерело: веб-сайт Близнюківська громада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *