Субота, 4 Лютого, 2023
Головна > НОВИНИ > ГРОМАДА > Співоча Близнюківщина народжена у вишиванці

Співоча Близнюківщина народжена у вишиванці

Культурне життя громади на минулому тижні було не менш насиченим. Дзвінкими та щирими були заходи з нагоди Дня вишиванки. На цьому святі вдалося встановити відразу декілька місцевих рекордів. Тепер у селищі є найдовша «вишита» доріжка та найбільша, і, до того ж, перша, «жива» вишиванка. Її утворили присутні на святі люди, одягнені в український національний одяг.

«134 людини у вишиванках стали по контуру схематичної вишитої сорочки у парку біля ставу. Дякую всім, хто був частиною цього особливого дня, адже святкові заходи пройшли не лише у селищі, але й у селах громади. Особисто для мене – це дуже важливо: відчувати, що громада – разом», – прокоментував селищний голова.

Відео від Сергія Попова та Сергія Даниленко

Єдність громади продемонстрував і фестиваль «Співоча Близнюківщина», який відбувся минулої суботи у Близнюках. П’ятнадцять колективів та солістів виступили на сцені під відкритим небом.
У підсумку грошові сертифікати від селищної ради отримали: у номінації «Колективи»: I місце «Кольори» (с.Новонадеждине); II – «Павлівчанка» (с.Павлівка); III місце – «Світанок» ( с.Семенівка).
У номінації «Солісти»: I місце – Лілія Усовніченко (с.Квітневе); II місце – Юлія Таран (с.Новонадеждине); III місце – Валерія Лютенко (с. Шевченкове Перше).

Відео від Сергія Даниленко

На святі Геннадій Король запропонував колективам та солістам сільських клубів оновити сценічні костюми. Ця пропозиція була одноголосно схвалена артистами, тож зараз вибір нових образів за ними.

Більше світлин та пряму трансляцію заходів можна передивитися у Фейсбуці в групі НОВЕ ЖИТТЯ та телеграм-каналі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *