Середа, 7 Червня, 2023
Головна > ГАЗЕТА > БЕСIДИ,ІНТЕРВ'Ю > Вперше на території Близнюківщини проведено День поля

Вперше на території Близнюківщини проведено День поля

ДЕНЬ ПОЛЯ LOZOVA MACHINERY – масштабний одноденний захід південно-східної України в форматі демонстрації техніки, де аграрії зможуть оцінити всі переваги агрегатів за результатами їх роботи безпосередньо в полі.

У цьому році День поля проводився на території Близнюківської тергромади недалеко від села Валер’янівка. Зранку п’ятого серпня почали з’їжджатися до поля усі, кому не байдужа сучасна сільгосптехніка. Приїжджали цілими родинами. Гості реєструвалися та знайомилися з лінійкою популярної ґрунтообробної техніки від “Лозівських машин”, агрегатами для логістики і перевезень та новинками. Прем’єрами сезону стали агрегат інжекторного внесення рідких добрив SOVEREIGN, плуг IMPERIAL 7 + 1 та легка зубова борона LIRAXS-9.

На демонстрацію вітчизняної техніки, виготовленої на Лозівському ковальсько-механічному заводі, завітали аграрії з різних областей України і, звичайно, серед присутніх було багато близнюківських сільгосптоваровиробників. Для присутніх влаштували показ техніки. Трактори з агрегатами проїжджали поруч з глядачами, тож відвідувачі могли оцінити їх у роботі.

Крім сільгосптехніки, на заході представники одного з міжнародних автомобільних холдингів показали новенькі вантажівки та проводили тест-драйви позашляховиків, чим і користувалися присутні. Наприкінці свята серед гостей розіграли подарунки від ТОВ «LOZOVA MACHINERY».

Варто зазначити, що власне захід проходив на полі, яке обробляє ТОВ “Колос” – одне із найпотужніших сільськогосподарських підприємств Близнюківщини. Директор ТОВ Андрій Воронкін пояснює: «Ми долучилися до організації Дня поля, адже проведення такого масштабного заходу на території нашої громади – це значна подія, бо в цей день з’їхалися до Валер’янівки люди з різних куточків України, щоб не тільки подивитися на представлену техніку, а й прорекламувати свою продукцію та взагалі ознайомитися з сільгоспспроможністю нашого регіону. Серед численних присутніх був і Валерій Дема, який заснував Фінансово-Промислову Групу SIGMA та є її генеральним директором. Загалом, День поля на Близнюківщині пройшов, як і планувалося, злагоджено та цікаво. Ми змогли витримати норми цього заходу та привнести і своє, адже ТОВ «Колос» теж демонстрував техніку, на якій ми працюємо. Деякі із агрегатів приганяли для показу відразу з полів, бо зараз для нас – гаряча пора».

Наостанок можна резюмувати, що День поля, проведений на території нашої громаді, це не лише виставка сільськогосподарської техніки, а насамперед демонстрація власного потенціалу агропромислового комплексу Близнюківщини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *