Головна > НОВИНИ > ГРОМАДА > Рішення суду про розірвання договору оренди землі

Рішення суду про розірвання договору оренди землі

У Близнюківської громади є перше рішення суду про розірвання договору оренди землі.


Відповідно до рішення суду, за позовом Лозівської місцевої прокуратури в інтересах держави, в особі Близнюківської селищної ради, одне з приватних підприємств зобов’язане повернути громаді дві орендованих земельних ділянки сільськогосподарського призначення загальною площею 20 га.
Зауважуємо, що причиною позову стало порушення інтересів держави при отриманні орендної плати. А саме – самовільна зміна угідь орендованої ділянки (замість пасовищ землекористувач використовував ділянки як ріллю, нормативна грошова оцінка якої у 5 разів перевищує оцінку пасовищ).
Відповідно, бюджет селищної ради недоотримав значних коштів орендної плати.
«Це рішення має бути показовим для інших. У подальшому ми плануємо продовжити практику розірвання договорів з землекористувачами, які самовільно змінюють угіддя, чим порушують законодавство. На сьогодні нам відомо про 56 таких ділянок на території громади. За попередніми підрахунками, через нечесність окремих осіб, бюджет недоотримав близько 17 мільйонів гривень орендної плати. Шановні товаровиробники, не варто думати, що те, що роками сходило вам з рук, лишатиметься непоміченим і надалі. Жодних компромісів не буде», – прокоментував рішення суду селищний голова.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.