Понеділок, 27 Березня, 2023
Головна > ГАЗЕТА > Ми працюємо для вас

Ми працюємо для васШостого червня в Україні відзначають професійне свято журналісти.

Саме представники цієї професії несуть на загальнолюдський рівень інформацію, займаються просвітницькою діяльністю. Зрештою, журналістів навіть охрестили “четвертою” гілкою влади.


В час новітніх технологій та стрімкого розвитку соціальних мереж друковані ЗМІ теж змінюються і перестають виконувати функцію передового інформаційного вісника, бо доставляються один раз на тиждень.

То ми зробили ребрендінг нашого видання та ще й активно розвиваємо цифрові додатки до газети – це сайт (nove.in.ua), сторінка та група у Фейсбуці, телеграм-канал та сторінка в інстаграм.

До всього, сьогодні користується попитом і послуга «Газета в телефоні», коли люди з різних куточків світу, передплачують газету «Нове життя» і отримують її щотижня в електронному варіанті.


Власне газета несе суто інформаційний характер, не прив’язаний до будь-якої дати, розповідає про життя людей, які живуть поруч, та адаптує державні нововведення до пересічних громадян певної локальної території, адже сьогодні газета «Нове життя» розповсюджується по території всього об’єднаного Лозівського району.


Професійний день журналістів давно перестав бути святом для обмеженого кола людей. Сьогодні помічниками журналістів стають користувачі соціальних мереж, блогери та громадяни, які займають активну життєву позицію.

То саме завдяки вам, шановні читачі, ми маємо цікаві теми, які ви й піднімаєте, намагаючись достукатися до відповідальних осіб.


Напередодні Дня журналіста я щиро хочу привітати з професійним святом колектив редакції газети «Нове життя», роботу якого ви бачите щосуботи на шпальтах газети та щогодини в мережі інтернету, Валентину Грубник, яка, будучи на заслуженому відпочинку продовжує вести рубрику «Ази православ’я», всіх наших колег – теперішніх і колишніх журналістів за професією та ще величезну плеяду дописувачів.


Бажаю міцного здоров’я, особистого щастя, невичерпної енергії задля втілення у життя всіх задумів, планів і мрій.

Нехай сенсації, які нам доводиться висвітлювати, будуть добрими, новини – позитивними, газетні статті та відео-репортажі – яскравими.

Нехай робота ніколи не перетворюється на рутинне ремесло і завжди супроводжується творчими злетами, пошуками та цікавими знахідками!
З повагою, Ірина Воронкіна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *