П’ятниця, 27 Січня, 2023
Головна > ГАЗЕТА > БЕСIДИ,ІНТЕРВ'Ю > Близнюківські ветеринари переймали досвід у колег з Полтавщини

Близнюківські ветеринари переймали досвід у колег з Полтавщини

Ветеринарні лікарі Близнюківщини постійно працюють над самовдосконаленням, то третього серпня поїхали переймати досвід до СТОВ «Вітчизна», яке функціонує в Полтавській області у селі Максимівка.

Головний ветеринарний лікар Близнюківщини Андрій ФУРМАН розповідає:

– Разом із завідувачем відділу інфекційних хвороб Харченко Оленою, техніками штучного запліднення Добровільської дільничної лікарні ветмедицини Басанець Наталією та Уплатнівської ДЛВМ М’яло Тетяною ми побували у великому сільгосппідприємстві, яке розвиває галузь тваринництва: загальна кількість поголів’я великої рогатої худоби тут становить 740 голів, а дійне стадо налічує 330 корів. Протягом дня розповідала нам про свої напрацювання технолог по тваринництву СТОВ «Вітчизна» Лілія Шмиголь, яка провела цікаву екскурсію фермами, де утримують корів порід українська чорно-ряба молочна та чорно-рябий голштин. Ми вивчали проблеми неплідності, лікування перегулів, а також годівлі та утримання ВРХ. То додому повертаємося з новими знаннями, які обов’язково використаємо у своїй роботі.

Щороку в другу неділю серпня працівники ветеринарної медицини відзначають своє професійне свято. Користуючись нагодою, хочу привітати своїх колег та побажати їм міцного здоров’я, наснаги, успіхів у починаннях. Термін «ветеринар» походить від латиноамериканського слова і означає людину, яка робить тварину знову «працюючою», а ветеринарна наука свідчить, що близько 61% всіх збудників хвороб у людей приходять від тварин.

Тож наша професія відповідальна та самобутня, милосердна та у певних обставинах небезпечна, а ветеринар в прямому сенсі стоїть на варті здоров’я не тільки тварин, а й людини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *