Субота, 3 Червня, 2023
Головна > НОВИНИ > КРАЇНА > Підвищення заробітної плати лікарям

Підвищення заробітної плати лікарям

Президент підвищив зарплату лікарям до 20 тисяч гривень
Відповідний указ Володимир Зеленський підписав під час урочистостей з нагоди Дня медичного працівника України, які відбулися у Києві.


«Підписаний мною сьогодні важливий указ має досить складну назву, але просту суть. Указ встановлює орієнтир мінімального рівня оплати праці. Не менш ніж 13,5 тисяч гривень – для середнього медичного персоналу. І не менш ніж 20 тисяч гривень – для лікарського складу», – наголосив Володимир Зеленський і підписав відповідний документ.


«Наразі уряд починає процес підготовки бюджету на 2022 рік. Я очікую, що він стане чітким сигналом про відновлення престижу та важливої ролі медиків у нашому суспільстві.

Я дуже прошу уряд врахувати ці розміри під час розрахунку тарифів медичних гарантій і формування бюджетів відомчих медичних закладів», – зауважив Глава держави.


Також Володимир Зеленський закликав місцеву владу як власників медичних закладів забезпечити справедливий розподіл коштів і не допускати великого розриву у зарплатні керівників лікарень та інших медичних працівників.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *