Четвер, 8 Грудня, 2022
Головна > НОВИНИ > ГРОМАДА > Кубок пам’яті В.Лисяка вибороли лозівчанки

Кубок пам’яті В.Лисяка вибороли лозівчанки

19 червня на стадіоні ім. Миколи Івановича Биченка пройшов перший розіграш турніру серед жіночих команд на Кубок пам’яті Володимира Івановича ЛИСЯКА, президента федерації волейболу Близнюківщини.

Ініціаторами проведення розіграшу стали доньки Володимира Івановича Світлана та Наталія. Перед початком змагань виступили начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Близнюківської громади Л. Бондаренко, депутат районної ради А.Воронкін та представник Харківської команди «Освіта 50+» Л.Скрипник.

Як і годиться, гості теплими словами згадали життєлюба, ентузіаста, мецената та волейбольного фаната Володимира Лисяка, а всім учасникам побажали успішної гри.

У змаганнях взяли участь п’ять команд з Харкова, Первомайська, Лозової, Близнюків, Лиману. Команди грали по коловій системі до 21 очка, а у вирішальній третій партії – до 15. За результатами змагань на третьому місці волейболістки з Первомайська, на другому – господарі майданчика, а Кубок пам’яті Володимира Івановича Лисяка в запеклій боротьбі виборола команда «Лозова».

Переможці та призери нагороджені медалями, кубками та грошовими преміями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *