П’ятниця, 27 Січня, 2023
Головна > НОВИНИ > СПОРТ > Волейбольне братство

Волейбольне братство

Вихованці відділення волейболу Близнюківської ДЮСШ мають доволі високі досягнення. Їх запрошують на навчання до обласних спортивних закладів та до складу перспективних команд різних міст України.

Так, за волейбольну команду з Білої Церкви грає Софія Саркісян. Цю дівчинку у 2019 році запросили на навчання до Запорізької спортивної школи олімпійського резерву. Після її закінчення вона вступила до Київського державного обласного ліцею в м. Біла Церва, то вже рік успішно виступає за команду цього міста. З 1 по 6 червня в Тернополі проходив фінальний тур чемпіонату України «Дитяча ліга» з волейболу серед дівчат 2006 і молодші, де брали участь найсильніші команди України з Тернополя, Білої Церкви, Харкова, Ірпеня, Чернігова, Полтави, Бахмута, Чернівців. То білоцерківські волейболістки вибороли друге призове місце.

Хочу наголосити, що це не перша перемога моїх вихованок. У 2016 році срібною призеркою чемпіонату України стала Валерія Ткач (2000 р.н.), яка виступала за команду Харківського фахового коледжу спортивного профілю. У 2019 – чемпіонками України серед дівчат 2003 року народження були Анна Мироненко та Ангеліна Юрченко. Їх теж запросили грати за команду цього коледжу.

Окрім вище названих досягнень юних волейболісток, також на навчання до ХФКСП м.Харків запрошена Діана Колісніченко (2007 р.н.) та до Харківського державного вищого училища фізичної культури та спорту «Локомотив» – Костянтин Черкас (2005 р.н.)

Приїжджаючи додому на вихідні чи канікули, ці спортсмени тренуються разом зі своїми ровесниками і підтримують постійний зв’язок з рідною Близнюківською командою. Я впевнена, що на обласних змаганнях ці дівчата завжди допоможуть у грі своїй команді, де вони тренувалися раніше.

Світлана Черкас,
тренер Близнюківської ДЮСШ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *