Субота, 1 Квітня, 2023
Головна > НОВИНИ > ГРОМАДА > «КУБ» – креативне утворення Близнюківщини

«КУБ» – креативне утворення Близнюківщини

З нагоди 25-ої річниці Конституції України за ініціативи засновників «КУБу» на центральній площі селища автомобілісти-ентузіасти свої автівки виставили у формі цифри 25

Один із організаторів цієї молодіжної акції Андрій ВОРОНКІН розповідає: ««КУБ» створено за ініціативи молодіжних лідерів громади – Ірини ФАРТУХ, Артема ДАЦЕНКА та власне мене. Ще навчаючись у школі, ми знали, що до ідей підростаючого покоління дослухаються органи місцевого самоврядування. Так, у свій час саме учнівська молодь розробляла проєкт парку відпочинку у Близнюках, який зараз користується попитом не тільки в місцевих жителів, а і в лозівчан. Також працювали над проєктом модернізації парку слави. На жаль, до цього часу він не втілений в життя, але маю надію, що дійдуть руки і до нього. І ось з нагоди ювілейного Дня Конституції ми вирішили зібрати однодумців, які мають автівки, прикрасити їх прапорами та на центральній площі селища виставити автомобілі у вигляді цифри 25. Також запропонували селищній раді на привокзальній площі зробити патріотичну фотозону, адже молодь сьогодні любить робити селфі.

Приємно, що і цього разу наші ідеї підтримала місцева влада, тобто вийшло так: ідеї наші – кошти селищної ради. А вже після зйомок «автомобільної» цифри всі учасники цього флешмобу, проїхавши вулицями Близнюків, сфотографувалися біля ювілейного банера.

Взагалі метою роботи нашої ініціативної групи є підвищення якості молодіжної політики та залучення прогресивної молоді, яка проживає в сільській місцевості, до активної участі в житті громади та суспільства в цілому. Тож планів маємо багато, але озвучувати їх поки що зарано».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *