Головна > НОВИНИ > ГРОМАДА > Згуртувалися в боротьбі з наслідками природної стихії

Згуртувалися в боротьбі з наслідками природної стихії

Нещодавно Близнюківська громада ліквідовувала наслідки негоди. Сильний дощ та шквали, які пронеслися південною частиною Харківщини 12 липня, наробили чимало лиха.

У селах Софіївка Перша, Новомар’ївка, Новоселівка колишньої Софіївської сільської ради пошкодило дерева, лінії електропередач та мережі інтернету, а також дахи приватних будинків та Софіївського освітнього закладу, який зараз вже не функціонує.

Протягом тижня працівники КП «Комунальник» та місцеві жителі ремонтували дахи та прибирали уламки знесених покрівель та гілки зламаних дерев. За словами Георгія Кондри, начальника з благоустрою Софіївського відділення Близнюківського КП «Комунальник», селищна рада виділила постраждалим будівельні матеріали, зокрема шифер, то зірвані дахи перекрито. Слід зазначити, що до роботи долучаються не тільки спеціалісти та господарі, а й сусіди, оселі яких буревій оминув. Адже вітер добряче «погрався» зірваним шифером, «оздобивши» його уламками і подвір’я, і огороди.

Голова Близнюківської громади Геннадій Король пояснює: «Проти примх природи боротися важко, бо вони непередбачувані. Діючі освітні, медичні та інші заклади на території громади, на щастя, не постраждали. Винятком є школа у селі Софіївка Перша, проте на сьогодні вона не діє. До слова, будівлю ми бережемо, тому ремонтуємо покрівлю і на ній. Тут ми збираємося у майбутньому відкрити дитячий табір. Наголошую, першочергово – допомога, виділення будівельних матеріалів людям для захисту приміщень від намокання, а вже потім обрахуємо збитки і, звичайно, розрахуємося з тими підприємцями, кому заборгували. Сила громади проявляється в згуртованості, а згуртованість – у біді. Ліквідуючи наслідки негоди, поряд працюють і ремонтні бригади, і просто небайдужі люди – а це дорогого вартує».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *