Середа, 7 Червня, 2023
Головна > НОВИНИ > ГРОМАДА > Future of Work 2030: як підготуватись до змін в Україні

Future of Work 2030: як підготуватись до змін в Україні

В Києві в культурному центрі «Арт-Братислава» в кінці липня відбулося відкриття першої інтерактивної виставки для молоді Future of Work про майбутнє роботи в Україні. Безпосередню участь у заходах взяли переможці конкурсу постерів про майбутнє роботи серед закладів середньої освіти – учениця 8-Б класу Близнюківського ліцею Ангеліна Бабіч та вчитель економіки Євгенія Геннадіївна Ляпкало.

Виставку відкривали поважні гості: Джеймс Хоуп, директор місії USAID Ukraine в Україні; Марина Попатенко, заступниця Міністра молоді та спорту України; Вікторія Джус, представниця Головного управляння професійної освіти МОН України; а також бізнес-партнери: OLX Україна, UKRSIBBANK BNP Paribas, Альфа-Банк, Nestlé, ELEKS, Нова пошта. В перший день виставки було переставлено результати дослідження «Future of Work 2030: як підготуватись до змін в Україні» від Career Hub та CSR Ukraine; наведено важливість дослідження трендів роботи майбутнього; визначено роль держави та бізнесу у підготовці молоді до майбутніх викликів.

Власне заходи тривали до 1 серпня і всі бажаючі мали змогу брати участь в онлайн подіях і тренінгах на сторінці Career Hub у Facebook. Під час онлайн тренінгів і вебінарів молодь дізнавалася про те, як обрати професію та якою буде освіта майбутнього, мала змогу дізнатися, які зміни чекають на галузі та професії у 2030 році та як виглядатиме робоче місце майбутнього тощо.

За словами Ангеліни, їй найбільше сподобались кураторська екскурсія виставкою з футуристичним квестом від керівниці напряму Future of Work Олександри Гондюл; стенди з цікавими фактами про майбутнє роботи, технологічні експонати та інсталяції; презентація відеоролику «Як молодь бачить майбутнє роботи», а також прогулянка вечірнім Києвом.

Євгенія Геннадіївна ділиться враженнями: «Такі заходи необхідні підростаючому поколінню. Діти повинні замислюватися, ким хочуть бути та яку професію обрати, ще в шкільному віці. Конфуцій казав: «Оберіть собі роботу до душі, і Вам не доведеться працювати жодного дня у своєму житті», так і є – свою професію треба любити, тоді й досягти можна високих цілей. Ангеліна Бабіч у 2030 році закінчить вищий навчальний заклад і вже сьогодні дівчинка має уявлення про те, чого хоче в майбутньому. Вона мріє про професію лікаря, але, враховуючи стрімкий прогрес, планує займатися айтігенетикою або біоінженерією.

Особисто я під час цієї конференції відвідала вебінари та заходи, які наштовхнули мене на думку створити в ліцеї кар’єр-хаб, тобто проводити з учнями бесіди про кар’єру. Це допоможе школярам пізнати світ професій, отримати в юному віці важливі навички та спробувати осмислити кар’єрний шлях у різних професійних сферах. То будемо втілювати свої плани в життя вже з початку нового навчального року».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *