Понеділок, 27 Березня, 2023
Головна > НОВИНИ > КУЛЬТУРА > В Милівці живе майбутня оперна діва

В Милівці живе майбутня оперна діва

Літо 2021 для Близнюківської громади асоціюється зі звітними концертами клубних закладів культури. Щосуботи люди збиралися в парку біля ставу у Близнюках, щоб послухати аматорів сцени з різних населених пунктів.
В кожному концерті була своя родзинка, кожен виступ – це маленький театр і нові відкриття талановитих людей. Здавалося, чим ще можна здивувати вже вибагливого близнюківського слухача, розбалуваного щотижневим яскравим різноголоссям? Та, виявляється, можна! Серед традиційно театрально-красивих українських голосів відкрилася мушля, в якій була чарівна перлинка – Наташа Гаврилова.

Ця дівчина, яка сьогодні навчається на другому курсі Лозівського училища мистецтв та живе з бабусею в Милівці, заспівала арію з опери «Наталка Полтавка» і підкорила аудиторію.

Народилася дівчина в багатодітній сім’ї у місті Ірвіно Луганської області. Так склалася доля, що бабуся взяла внучку під опіку і забрала її до себе в село Уплатне.

«Найбільше всього в світі я люблю співати, – говорить Наталя, – то роблю це скрізь, де можу. У 2014 році виборола перше місце у фестивалі дитячої та юнацької творчості «Весняні дзвіночки». А закінчивши школу, навіть не роздумувала щодо вибору навчального закладу і відразу подала документи до Лозівського училища мистецтв. Мені дуже подобається там навчатися і, думаю, що це перший крок до моєї мрії виступати на великій сцені. Я обожнюю виконувати сумні пісні, вони більш мелодійні та глибокі за змістом, а найулюбленішою є «Ми – ехо», яку виконувала Анна Герман».

Попереду Наталю чекає ще навчання в ЛУКІМ, вступ до вимріяного Харківського університету мистецтв імені І.Котляревського та популярність і народна любов. Інакше бути не може, адже ця талановита дівчинка того варта.

Оксана ГРАЧ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *