П’ятниця, 9 Грудня, 2022
Головна > ГАЗЕТА > БЕСIДИ,ІНТЕРВ'Ю > Ксенія Труфанова – переможниця всеукраїнського конкурсу

Ксенія Труфанова – переможниця всеукраїнського конкурсу

Однією із переможниць Всеукраїнського дитячого літературного конкурсу «Творчі канікули – 2022» у Харківській області стала Ксенія Труфанова із села Софіївка Перша. Дівчина виборола перемогу у номінації «Безмежний світ моєї уяви» серед читачів-учнів 14-18 років.

Ксюша навчається у 8 класі, любить малювати та щось виготовляти власноруч. У вільний час вона обожнює читати, але улюбленим предметом вважає алгебру. Дівчинка каже: «У мене є кішка Злата, яка завжди зі мною на уроках, бо ж вони проводяться в дистанційному форматі. Думаю, Злата буде найрозумнішою кішкою у Близнюківській громаді (посміхається), бо уважно прислухається до того, чому навчають вчителі.

Особисто я люблю різну музику та ще відпочивати на свіжому повітрі з друзями та з батьками. Коли є час, поспішаю до сільської бібліотеки, щоб взяти чергову книжку. Читаючи, повністю поринаю у світ книги. Мені здається, що бачу фільм і сама стаю героїнею тієї чи іншої розповіді. То й на пропозицію взяти участь в конкурсі відразу згодилась. Хоча, дещо здивована своєю перемогою, але це приємна новина. Впевнена, що Україна вже зовсім скоро зможе побороти тих, хто сліпо вірить своїм телевізорам. Ось тоді відновиться нормальне життя, ми зможемо відвідувати школу і більше спілкуватися один з одним в, так би мовити, живому режимі».

Завідувачка Софіївської Першої бібліотеки-філії Маргарита Кондра пояснює: «Дізнавшись про Всеукраїнський дитячий літературний конкурс «Творчі канікули – 2022», запропонувала Ксенії Труфановій взяти участь в ньому, бо бачу неабиякий потенціал в цієї дівчинки, яка є постійною читачкою нашої бібліотеки. Ксюша написала твір і, як бачимо, у неї це вийшло чудово. Тепер її робота візьме участь у другому етапі в Києві і потрапить до Національної бібліотеки для дітей. Я пишаюсь своєю юною землячкою і вірю, що завдяки її прикладу ще більше дітей відвідуватимуть бібліотеку і долучатимуться до читання, адже книга – це особливий і захопливий світ знань, пригод та історії»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *