Четвер, 23 Березня, 2023
Головна > ГАЗЕТА > БЕСIДИ,ІНТЕРВ'Ю > Бригади ЕМД продовжують рятувати життя

Бригади ЕМД продовжують рятувати життя

Вісімнадцятого жовтня о 08:22 до служби «103» надійшов екстрений виклик до 80-річного мешканця Близнюківщини: «людина задихається». 

На момент прибуття на місце виклику бригади ЕМД 2501 у складі фельдшера Лесі Ярцевої та водія Ігоря Харченка ( на фото), показник сатурації у хворого на Соvid-19 чоловіка був близько 50%. Під час огляду сталась клінічна смерть. Але медики почали боротися за життя чоловіка. Завдяки високопрофесійним діям працівників Центру, серцево-легенева діяльність у хворого була відновлена, а людину шпиталізовано до лікувального закладу.


В цей же день Лозівське та Близнюківське відділення екстреної медичної допомоги відвідав директор Центру ЕМД Віктор Забашта. Під час робочого візиту він поспілкувався з колективами та перевірив забезпеченість структурних підрозділів лікарськими засобами, засобами індивідуального захисту та ще їхню готовність до роботи у складних санітарного-епідеміологічних умовах.


А робота медичних працівників ЕМД надважка і небезпечна особливо в період пандемії. За інформацією Центру невідкладної медичної допомоги Близнюківського відділення, за останні десять діб було здійснено 157 виїздів бригад ЕМД до пацієнтів. За цей період медичні працівники виявили 17 випадків гіпертонічних хвороб, гострий інфаркт міокарда, дисциркуляторні енцефалопатії у трьох пацієнтів, ниркову кольку, дві  бронхіальні астми,  нестабільну стенокардію, кишкові та ниркові кольки, чужорідне тіло в носі тощо. Також п’ять осіб звернулося до медиків з побутовими травмами, 13 хворих було з підозрою на ковід і 15 – з нешпитальною пневмонією. Ще  відбулися пологи в присутності бригади, надано допомогу при цукровому діабеті -гіпоглікемічна кома та при алкогольному сп’янінні.
Дякуємо бригадам ЕМД  за врятовані життя!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *