Понеділок, 5 Червня, 2023
Головна > ГАЗЕТА > БЕСIДИ,ІНТЕРВ'Ю > Щеплення від ковіду роблять в пункті вакцинації Близнюківської лікарні

Щеплення від ковіду роблять в пункті вакцинації Близнюківської лікарні

За інформацією Близнюківської ЦРЛ, протягом останніх тижнів у громаді спостерігається стрімкий ріст бажаючих щепитися від COVID-19.


У першій половині дня біля пункту щеплення черги. Однаково активні як молодь, так і люди старшого віку.


«За день приходить до 70-80 чоловік. Наразі маємо у наявності три вакцини – AstraZeneca, CoronaVac та Pfizer/BioNtech. Чим саме щеплюватися, люди обирають самі. Зі спостережень можу сказати, що пенсіонери частіше віддають перевагу CoronaVac, молодь – Pfizer/BioNtech», – розповідає медична сестра Вікторія Тараненко.


Нагадуємо, що пункт щеплення у Близнюківській ЦРЛ зараз є єдиним медичним закладом у селищі, де можна вакцинуватися від коронавірусної хвороби. У сільській місцевості потрібно звертатися до ФАПів та амбулаторій.


Працює пункт щодня, крім неділі, з 8:00 до 16:00. Розташований у кабінеті №16 поліклінічного відділення лікарні (вулиця Калинова, 3, смт Близнюки).

Вакцинуватися можуть всі бажаючі, незалежно від місця проживання. Потрібно лише мати паспорт та заповнити згоду.


❤️Дякуємо близнюківцям, які стають більш свідомими та розуміють, що вакцинація – це єдиний ефективний спосіб захистити себе від коронавірусної хвороби.
☎Телефон, за яким ви можете отримати необхідну інформацію щодо щеплень від COVID-19 у нашій громаді, – 095 220 3403 (лікар Тетяна Огульцева).


Фото та матеріал – Олена Шаріпова

Сторінка Близнюківська громада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *