Понеділок, 27 Березня, 2023
Головна > НОВИНИ > КРАЇНА > Скільки вихідних буде в 2022 році

Скільки вихідних буде в 2022 році

У 2022 році українці загалом відпочиватимуть 116 днів: під час традиційних вихідних у суботу та неділю, а також під час державних та релігійних свят. 

Вихідні двічі припадають на чотири дні поспіль: у березні (з 5 по 8 березня) та у червні (з 25 по 28 червня).

Якщо в Україні свято припадає на суботу чи неділю, то вихідний день припадає на наступний робочий.

Святкових вихідних не буде в лютому, липні, вересні та листопаді. Але в інші місяці українці зможуть відпочити не тільки в суботу та неділю. У січні вихідними також є понеділок 3 січня та понеділок 7 січня. 

У березні — 7 та 8 (понеділок-вівторок). Проте 12 березня буде робоча субота. У квітні вихідний припадає на 25 квітня, перенесений з Великодньої неділі 24 квітня. У травні два понеділки будуть неробочими — 2 та 9 травня.

У червні додаткові вихідні будуть на Трійцю та День Конституції, перенесені на понеділок 13 червня, понеділок 27 червня та вівторок 28 червня. 2 липня, у суботу, доведеться відпрацьовувати додатковий вихідний 27 червня. У серпні відпочити можна буде 24 серпня у День Незалежності України.

У жовтні неробочий день припадає на п’ятницю, 14 жовтня, у День захисника України. В останній місяць року українці додатково відпочиватимуть у понеділок 26 грудня, перенесений вихідний з 25 грудня, коли відзначають Різдво за григоріанським календарем.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *