Середа, 29 Березня, 2023
Головна > ГАЗЕТА > Ми завжди разом з вами!

Ми завжди разом з вами!


Дорогі друзі, шанувальники друкованого видання – газети ” Нове життя”!

Наш невеликий колектив зараз готує перший номер нового 2022 року.


Якщо ви отримаєте цей номер газети, то ми разом ввійшли до року 2022 і до ваших осель щочетверга або ж згідно з графіками роботи пересувних поштових відділень надходитиме газета, в сторінки якої на сотні років вкарбовуватимуться події, факти, досягнення та розповіді про людей, які живуть поруч з нами.


Разом з «Новим життям» ви отримуватимете поради та консультації фахівців, необхідні саме сьогодні, знатимете про життя старостинських округів та слідкуватимете за перебігом подій в державі, області чи районі. А значить, триматимете руку на пульсі життя!

Колектив редакції газети «Нове життя» щиро вітає жителів новоствореного Лозівського району в цілому та Близнюківської громади зокрема з прийдешніми Новорічними та Різдвяними святами.

В ці дні варто загадувати бажання, кажуть, вони обов’язково здійсняться.

То ми бажаємо, щоб 2022 приніс стільки радощів, скільки днів у році, і щоб кожен день дарував посмішку і частинку добра. Нехай все, що кожен з нас планував, обов’язково збудеться, а все те, що хотів почати, – почалося.

Нехай в році, що прийшов, ми всі станемо щасливішими, добрішими і уважнішими до людей, що нас оточують, а світ відкриє нам нові двері до миру, стабільності та впевненості у завтрашньому дні.

Тож тільки вперед з «Новим життям».


З повагою до кожного, Ірина ВОРОНКІНА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *