Головна > НОВИНИ > РАЙОН > Щодо ситуації на території Лозівського району

Щодо ситуації на території Лозівського району

Згідно із розпорядженням голови Лозівської військово-цивільної адміністрації Володимира Ромаха працівники ДСНС перевіряють доступ до підвальних приміщень. Вони одягнуті у форму з відповідним написом та шевронами Державної служби надзвичайних ситуацій. Нагадуємо, що всі підвальні приміщення мають бути відкриті.

Наразі ситуація контрольована.

Хліб випікають у магазинах “Сільпо” та “Посад”, наразі хлібних виробів достатньо. Підприємство “Рома” працює у повному обсязі задля забезпечення населення хлібом та борошном. Пам’ятайте – будьте взаємоввічливими, не купуйте більше двох хлібин в одні руки. Наразі спостерігаються тимчасові складнощі з підвезенням продуктів. Це питання на контролі голови Лозівської ВЦА.

Національна поліція та представники територіальної оборони виконують свої обов’язки із забезпечення правопорядку на наших вулицях. Поліція оперативно реагує на усі повідомлення громадян, відпрацьовує отриману інформацію, затримує мародерів.

Усі підприємства району працюють у штатному режимі з цілодобовим чергуванням. Працівники реагують на аварійні заявки.

Просимо звертати увагу на нових сусідів та повідомляти про них у поліцію.

Щодо забору крові. За необхідності проводитимуть додаткові забори. Стежте за офіційними новинами – про це завчасно повідомлять.

Про виявлення ворожих міток негайно повідомляйте до Лозівського відділу поліції за телефоном 102. Замазуйте багнюкою або накривайте чимось.

Крім того, АТ «Харківгаз» просить всіх бути пильними та звертати увагу на газорозподільні мережі на вулицях та на будинках, приміщення та шафи газорегуляторних пунктів на предмет міток/маячків ворога та підозрілих предметів. Повідомляйте за телефоном АТ “Харківгаз” – 104.

Нагадуємо, Інформація про відстежування українців за геолокацією не відповідає дійсності! Увімкнена геолокація на телефоні не допомагає ворогу проводити наведення на цілі. Але закликаємо не поширювати у публічний доступ фото та відео із тегами вашої геолокації.

Сьогодні в районі контрольована ситуація.

Не піддавайтесь паніці.

Інформація, що подається у соціальних мережах містить багато дезінформації, майте це на увазі та довіряйте лише офіційним джерелам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *