Понеділок, 27 Березня, 2023
Головна > НОВИНИ > НОВИНИ СЕЛИЩНОЇ РАДИ > Звернення секретаря Близнюківської селищної ради Сергія Володченка

Звернення секретаря Близнюківської селищної ради Сергія Володченка

  • Вчора ввечері мав розмову з головою Лозівської військово-цивільної адміністрації Володимиром Ромахом щодо рекомендацій мешканцям Лозівської громади переїзду у безпечніші місця та організації руху додаткових електропоїздів в напрямку міста Полтава. Було повідомлено, що наразі немає загрози для Близнюківщини. Дані заходи НЕ ЯВЛЯЮТЬСЯ ЕВАКУАЦІЄЮ населення громади, адже жодного розпорядчого документа не приймалося. Також поспілкувалися з Лозівським міським головою Сергієм Зеленським, який зазначив, що додатковими рейсами електропоїздів можуть скористатися й мешканці сусідніх громад!
    Сьогодні іще раз наголошу, що підстав для паніки немає і це не евакуація. Через те, що є дуже багато людей, які прийняли рішення про виїзд з території нашої громади та наших сусідів, та маємо дефіцит з пальним, – було прийняте рішення посприяти руху додаткових потягів.
  • Близнюківська громада живе в нормальному режимі, завдяки нашим захисникам. То працюємо, вирішуючи нагальні питання.
  • До селищної ради надходять скарги щодо цін на товари, які реалізують підприємці. Зауважу, що ціноутворення залежить від закупівельної ціни, тому, на мою думку, перевірки мають бути на оптових пунктах. У громаді процес ціноутворення контролює Держпродспоживслужба.
  • Гуманітарна допомога надходить регулярно і розподіляється максимально справедливо. В першу чергу допомогу отримують переселенці, в яких є діти, потім інші внутрішньо переміщені особи, а наступними в черзі є малозабезпечені родини.
  • Освітній процес триває в дистанційному режимі. Дошкільні навчальні заклади поки що не працюють.
  • Селищна рада наразі працює над забезпеченням громади газом.
  • Щодо весняно-польових робіт, то погода врешті-решт налагоджується, що сприятиме проведенню посівної кампанії.
  • Наостанок наголошу, що відповідні служби займаються тими, хто з посмішкою очікує «руського міра». То, будь ласка, будьте уважними. Гаряча лінія СБУ щодо звернення громадян: +38 (044) 256-99-91

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *