Вівторок, 31 Січня, 2023
Головна > НОВИНИ > ОСВІТА > 19 квітня — останній день реєстрації на мультипредметне тестування

19 квітня — останній день реєстрації на мультипредметне тестування

Завтра 19 квітня — останній день формування реєстраційних карток для участі у мультипредметному тестуванні для охочих вступати до бакалаврату.

“Під час формування реєстраційної картки якнайуважніше поставтеся до заповнення таких її полів: прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), дата народження, серія (за наявності), номер паспортного документа, номер мобільного телефону. Ці дані є важливими не лише для участі в тестуваннях, а й для подання вами документів для вступу”, — наголошують в УЦОЯО.

Зазначається, що якщо абітурієнти реєструвалися раніше для участі у ЗНО, то вони є потенційними учасниками вступних іспитів до закладів вищої освіти.

“Однієї реєстраційної картки достатньо для потрапляння до бази даних про потенційних учасників мультипредметного тестування. Будь ласка, не створюйте дублі цих карток і не надсилайте свої документи до регіональних центрів оцінювання якості освіти повторно”, — додають в УЦОЯО.

Найближчим часом абітурієнтам повідомлять, як дізнатися номер і PIN-код для входу на Інформаційну сторінку з актуальною інформацією.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *