Вівторок, 31 Січня, 2023
Головна > НОВИНИ > ОСВІТА > Де можна скласти національний мультипредметний тест

Де можна скласти національний мультипредметний тест

Міністерство освіти затвердило перелік населених пунктів, де можна скласти національний мультипредметний тест (НМТ). Цей іспит замінить у 2022 році

Перелік населених пунктів визначали військові обласні адміністрації. Тестування має відбутися у 20 областях України та у Києві. Наразі неможливо провести НМТ у Донецькій, Луганській, Харківській та Херсонській областях.

З міркувань безпеки назви населених пунктів, де відбудеться тестування, не оприлюднюються. Учасники зможуть на своїх інформаційних сторінках з 20 травня до 7 червня підтвердити участь у тестуванні та обрати з переліку найзручніший населений пункт.

У Міносвіти закликають уважно обирати населений пункт для тестування, оскільки від вибору учасників залежатиме, де та скільки буде екзаменаційних центрів.

Учасники, які не зможуть дістатися до місць проведення основної сесії НМТ, зможуть подати заявки для участі в додатковій або спеціальній сесіях тестування.

Крім того, невдовзі Міносвіти затвердить перелік країн і міст Європи, де зможуть скласти НМТ учасники, які вимушено виїхали за кордон.

Коли буде НМТ?

Тестування відбуватиметься в три сесії:

  • основна: 18 липня — 10 серпня;
  • додаткова: 16 — 20 серпня;
  • спеціальна: 12 — 16 вересня.

Національний мультипредметний тест складатиметься з трьох блоків: української мови, історії України та математики. Тестування триватиме 120 хвилин. Наразі можна потренуватись складати іспит на демонстраційному варіанті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *