П’ятниця, 27 Січня, 2023
Головна > НОВИНИ > НОВИНИ СЕЛИЩНОЇ РАДИ > Звернення секретаря Близнюківської селищної ради Сергія Володченка. 25.04.2022

Звернення секретаря Близнюківської селищної ради Сергія Володченка. 25.04.2022

Цей тиждень починаємо з сумної звістки. В кінці минулого тижня загинули Кожушко Олександр з села Павлівка та Андрієнко Євген з Алісівки. Молоді чоловіки служили у 92-ій окремій механізованій бригаді ЗСУ. Доземний уклін захисникам та співчуття батькам героїв і рідним. Вічна пам’ять! 🕯

Загалом життєдіяльність Близнюківської громади налагоджена. Я дякую колективам підприємств, установ та організацій, які забезпечують стале функціонування об’єктів критичної інфраструктури.

Селищна рада продовжує постачання гуманітарної допомоги, яку отримали в розмірі більше 2000 наборів – це допомога за Програмою Президента «Пакет в одні руки», то поступово її роздаємо.

Користуючись нагодою, звертаюсь до внутрішньо переміщених осіб, а саме чоловіків, які, побоюючись мобілізації, уникають реєстрації та отримання статусу ВПО. А ось за гуманітарною допомогою йдуть, після чого виникають непорозуміння при формуванні списків на її отримання. Не забувайте, будь ласка, що захист незалежності нашої країни – це обов’язок кожного здорового чоловіка, а відсиджуватися під жіночою спідницею наразі не час!

Неприємним є й той факт, що частіше почали надходити повідомлення про очікунів руського міра. Будь ласка, не чекайте, доки вам встромлять ніж у спину, а повідомляйте на гарячу лінію СБУ: +38 (044) 256-99-91 або в поліцію: 05457-5-23-26.

Надходить до нас багато запитань щодо автобусного сполучення, то повідомляю, що між селами автобуси ходять, а ось щодо маршруту Лозова-Близнюки, поки що вивчаємо логістичну складову. Якщо вдасться запустити якийсь траспорт, то повідомимо додатково.

Наостанок традиційно закликаю бути добрішими та з розумінням ставитися до тих, хто знаходить прихисток в нашій громаді, відчуваючи безпеку.
Все буде Україна!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *