Субота, 4 Лютого, 2023
Головна > ГАЗЕТА > БЕСIДИ,ІНТЕРВ'Ю > Погонимо рашистів до Москви

Погонимо рашистів до Москви

Віталій Фоменко з Близнюків захоплюється автомобілями і з 14 років допомагає батькові їх ремонтувати. То й мрію має чітку та виважену: після війни відкрити власну справу.

Двадцятивосьмирічний молодий чоловік, який пройшов у свій час службу в ракетних військах, де був стрільцем, протягом року до війни працював водієм у ветеринарній службі. То після того, як його безпосередній керівник -головний ветеринарний лікар громади Андрій Фурман пішов захищати Україну, і сам подався до військового комісаріату. З 4 березня Віталій теж в лавах Збройних сил України, бо стоїть на варті безпеки рідної землі в цілому та своєї сім’ї зокрема. Адже вдома на нього чекають дружина Наталя, син Олексій та маленька донечка Амелія.

Віталій Фоменко розповідає: «Коли почалась війна, ми самоорганізувались і почали патрулювати вулиці селища. А потім я прийняв рішення йти до лав ЗСУ, бо володію зброєю і мушу захищати свою землю. Мій менший на рік брат Анатолій теж з 6 травня серед військових. Під час служби в армії він охороняв Генеральний штаб України. Ми повинні зробити все від нас залежне, щоб українські діти мали мирне і щасливе дитинство. До всього, особисто мені подобається військова служба і я впевнений, що зовсім скоро ми погонимо рашистську нечисть до самої Москви».

Красиві, впевнені в собі і своїй силі чоловіки стоять на захисті України. То перемога за нами, а інакше і бути не може!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *