Середа, 29 Березня, 2023
Головна > НОВИНИ > НОВИНИ СЕЛИЩНОЇ РАДИ > Селищна рада повідомляє

Селищна рада повідомляє

🇺🇦 Друзі, починається новий робочий тиждень. Нехай він буде продуктивним та принесе нам гарні новини.

Сьогодні зранку вартою уваги буде наступна інформація:

✅ відділи та служби Близнюківської селищної ради функціонують. Часи нелегкі, але злагоджена робота всієї команди дає свої результати. Особливі слова підтримки – старостам, яким майже відразу після свого призначення довелося працювати в умовах воєнного стану.

💬 «Щиро вдячний всім старостам-господарям за проведену роботу з благоустрою на підпорядкованих територіях. На вихідних побував у багатьох населених пунктах і вкотре переконався, що господарі на своїх місцях! Дякую!

На сьогоднішній день наша спільна, єдина команда, незважаючи на складну ситуацію в країні, робить все можливе та неможливе, щоб жителі та гості кожного населеного пункту Близнюківської громади були забезпечені усім необхідним, а це – і захист, і послуги, і товари», – секретар селищної ради Сергій Володченко

✅ завтра буде продовжено видачу продуктових наборів жителям громади. Просимо всіх внутрішньо переміщених осіб, які мають потребу у додаткових послугах, засобах чи товарах, звертатися до старостатів чи до селищної ради. Ви завжди можете розраховувати на підтримку громади.

✅ спасибі всім службам, які забезпечують функціонування об’єктів критичної інфраструктури, військовим, медикам, провоохоронцям та рятувальникам за цілодобову підтримку та допомогу.

❗ сьогодні 9 травня – день «переможної» істерії у росіян та День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у всього цивілізованого світу. Просимо жителів та гостей громади бути особливо обережними. Не ігноруйте, будь ласка, сигналів повітряної тривоги, утримайтеся від поїздок та масових зібрань.

🇺🇦 Слава Україні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *