П’ятниця, 27 Січня, 2023
Головна > НОВИНИ > НОВИНИ СЕЛИЩНОЇ РАДИ > Селищна рада інформує

Селищна рада інформує

🇺🇦 Вітаємо, друзі!

Наша країна героїчно бореться з ворогами. Збройні сили України звільняють населені пункти та подекуди йдуть в контрнаступ. Близнюківщина – це Україна, була, є і буде.

Життя триває, селищна рада працює. Кожен – на своєму «фронті».

Станом на ранок маємо для вас такі новини:

✅ триває видача гуманітарної допомоги. Продукти харчування, передбачені ініціативою Президента «Пакунок кожному громадянину», мають отримати всі без виключення жителі громади та внутрішньо переміщені особи. Працюємо зі старостатами, забезпечуємо логістику, щоб жодна людина навіть у віддаленому селі не лишилася без підтримки.

✅ учора передали шість бронежелетів працівникам Близнюківського РЕМу, сьогодні енергетики отримають ще й каски. Тішимося, що наші спеціалісти мають додатковий захист.

✅ працюємо над благоустроєм. Війна війною, але прибирання населених пунктів ніхто не відміняв. Дякуємо старостам, комунальникам за плідну роботу та всім жителям громади за самоорганізацію.

✅ на завтра запланована позачергова сесія селищної ради, яка пройде у змішаному форматі – онлайн/офлайн. Серед проєктів, винесених на засідання, – проєкт рішення «Про засудження агресії російської федерації та підтримку цілісності та незалежності України». Окрім цього депутати розглянуть нагальні бюджетні та земельні питання.

❤️ І про приємне. Сьогодні свій День народження святкує начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Близнюківської селищної ради Леонід БОНДАРЕНКО. За час війни цій людині довелося опікуватися не лише освітою, але й автобусним сполученням, гуманітарною допомогою, харчуванням військових та іншими питаннями, жодним чином не пов’язаними з його посадовими обов’язками.

Щиро вітаємо іменинника! Бажаємо мирного неба над головою та міцного здоров’я! Дякуємо за роботу!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *