П’ятниця, 9 Грудня, 2022
Головна > ГАЗЕТА > БЕСIДИ,ІНТЕРВ'Ю > Близнюківщина відзначає ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ

Близнюківщина відзначає ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ

Україна вперше відзначає День Української Державності сьогодні – 28 липня. Відзначає в час неймовірно жорстокої війни — на шостому її місяці, після восьми років бойових дій на Донбасі, у протистоянні з московською ордою, що триває упродовж кількох століть.

День Української Державності покликаний утверджувати зв’язок українців, які живуть нині, з нашими пращурами, які впродовж багатьох поколінь будували державність українського народу. Це свято має виховати в кожного громадянина України розуміння того, що державотворчому досвіду українців, нашій культурі, нашій самобутності, українському характеру не одна тисяча років.

З нагоди цієї визначної дати та з метою популяризації історії української державності, витоків її минулого, символіки рідної країни до уваги жителів Близнюківщини та громадян, які знайшли прихисток на території громади, бібліотечні працівники центральної бібліотеки підготували тематичну виставку «Ми були, є і будем ми! І Україна наша з нами!».

Багато людей зацікавилися викладкою, роздивляючись її експонати. Особливо привертав увагу Герб України, зроблений з використаних патронів. Його ще у 2014 році подарував редакції газети “Нове життя” житель Новоукраїнки Едуард Жмиря – механізатор ПСП “Червона Зоря”, учасник АТО, а зараз воїн ЗСУ.
Також у Близнюках біля пам’ятника співцю українського народу – Тарасу Шевченку відбувся урочистий мітинг.

Після покладання квітів до підніжжя монумента, в короткій історичні довідці ведучі розповіли присутнім про те, що тяжкою була доля українців, але за жодних обставин вони не здавались і продовжували відстоювати свої права. Героїчні приклади наших предків повинні надихати нас, сучасників, та показати всьому світові, що ми є незалежні, а наша історія корінням своїм сягає глибини віків.
У населених пунктах громади також пройшли відповідні заходи.

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

Наталя ТКАЧЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *