Субота, 1 Квітня, 2023
Головна > НОВИНИ > НОВИНИ СЕЛИЩНОЇ РАДИ > Селищна рада інформує

Селищна рада інформує

🇺🇦 Доброго дня, друзі!

Сподіваємося, що він буде для Близнюківщини та України тихим та без втрат.

Сьогодні маємо для вас наступні новини:

✅ продовжуємо видачу гуманітарної допомоги «Пакунок кожному громадянину» та засобів гігієни для внутрішньо переміщених осіб. Отримати допомогу можна у старостатах та у Центрі надання соціальних послуг у селищі.

💬 «Наголошую на тому, що продуктовий набір кожен може отримати за місцем реєстрації. Для цього потрібен паспорт (довідка про місце реєстрації) або довідка реєстрації внутрішньо переміщеної особи! Додатково повідомляємо, що особи з числа внутрішньо переміщених осіб можуть отримати й засоби особистої гігієни для дітей та дорослих», – секретар селищної ради Сергій Володченко.

✅ нагадуємо, що на території громади протягом тижня будуть проводитися навчальні стрільби. Без паніки!

✅ усі відділи та служби громади працюють. Як і до війни ви можете звернутися до селищної ради за допомогою. Ми на місці.

✅ окремо хотілося б звернутися до близнюківців, які тимчасово покинули територію громади. Знайте, що нам вас не вистачає і ми з нетерпінням чекаємо зустрічі з кожним. Після перемоги на Близнюківщині обов’язково відбудеться масштабне свято єднання – бо наші люди прекрасні, добрі, чуйні, найкращі у світі.

🇺🇦 Ми на своїй землі! Близнюківщина – це Україна!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *