Четвер, 29 Вересня, 2022
Головна > ГАЗЕТА > БЕСIДИ,ІНТЕРВ'Ю > Курган & Agregat у військові часи

Курган & Agregat у військові часи

Вони легко могли стати авторами відомої фрази про русскій корабль, адже у своїх піснях часто використовували ненормативну лексику.

Відомий в Україні хіп-хоп гурт Курган і Agregat, який створили жителі Близнюків – Євген Володченко, брати Аміль та Раміль Насірови з початком війни призупинили свою концертну діяльність, обравши для себе більш актуальний напрямок – допомога Збройним силам України.

Про трансформацію сільських реперів у волонтери розповідає один з братів Насірових. За словами Аміля, одразу через декілька днів після початку війни хлопці запустили збір коштів на пальне для близнюківських волонтерів, які мали привезти з заходу країни гуманітарну допомогу. «Ми зібрали більше 100 тисяч гривень. Побачили, що наша аудиторія нам довіряє, то почали плюс до гуманітарної допомоги ще допомагати вже нашим військовим, – згадує Аміль Наміров. – За весь час своєї діяльності нам вдалося залучити на допомогу країні близько 2 мільйонів гривень. Підрахувати фінальну суму важко, бо гроші, які збираємо, ніколи не лежать. Стараємося оперативно робити замовлення».

На питання, чим за час своєї волонтерської діяльності гурт найбільше пишається, Аміль говорить, що найбільша їхня радість – це їхня аудиторія, а військові однаково вдячні близнюківцям і за шкарпетки, і за тепловізори.

«За цей час ми купили вже два автомобілі для передової. Зараз знайшли в Азербайджані якісь круті рації, які вже прямують в Україну. Ще завдяки донатам наших підписників, у нас є можливість збирати якісні тактичні аптечки для наших захисників. Зупинятися не плануємо, а вже після війни поїдемо у концертний тур по мирній, вільній, незалежній Україні!», – ділиться планами близнюківець і додає, що все це стало можливим тільки завдяки людям, які їм довіряють, бо без них цього всього не було б.

Всі покупки хлопці показують у себе в історіях в соціальних мережах та нагадують, що кожна гривня і репост допоможе їм все це купити і якнайшвидше відправити на передову нашим ВОЇНАМ.

Допомогти можна за наступними реквізитами:

🪙 моно 5375411413724860 Насіров Раміл Ельман огли

Мир всім УКРАЇНЦЯМ!

Близнюківська громада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.