П’ятниця, 27 Травня, 2022
Головна > ГАЗЕТА > БЕСIДИ,ІНТЕРВ'Ю > Де курсуватимуть приміські поїзди 13 травня

Де курсуватимуть приміські поїзди 13 травня

Напрямки курсування приміських поїздів 13 травня


Південно-Західна залізниця

Курсуватимуть приміські поїзди за напрямками:

Святошин – Бородянка – Святошин.
Жмеринка – Козятин – Жмеринка.
Жмеринка – Рахни – Жмеринка.
Жмеринка – Вапнярка – Жмеринка.
Жмеринка – Могилів-Подільський – Жмеринка.
Жмеринка – Гречани – Жмеринка.
Хмельницький – Підволочиськ – Хмельницький.
Шепетівка – Коростень – Шепетівка.
Хмельницький – Кам’янець-Подільський – Хмельницький.
Київ – Гребінка – Київ.
Київ – Яготин – Київ.
Фастів – Київ – Фастів.
Роток – Київ – Роток.
Коростень – Житомир – Коростень.
Коростень – Вінниця – Коростень.
Коростень – Бережесть.
Овруч – Коростень.
Коростень – Ірша – Коростень.
Київ-Волинський – Ніжин – Київ-Волинський.
Гребінка – Борщагівка-Техн.
Мотовилівка – Фастів.
Київ – Баришівка – Київ.
Дарниця – Київ-Пасажирський – Святошин – Почайна – Дарниця та зворотно.
Київ – Житомир – Київ.
Терещенська – Новгород-Сіверський – Терещенська.
Бородянка – Святошин.
Ніжин – Чернігів – Ніжин.
Коростень – Олевськ – Коростень.
Конотоп – Ніжин – Конотоп.
Конотоп – Ворожба – Конотоп.
Конотоп – Бахмач – Конотоп.
Конотоп – Хутір Михайлівський – Конотоп.
Також курсуватимуть приміські поїзди між населеними пунктами Козятин, Бердичів, Шепетівка, на дільниці Козятин – Фастів між населеними пунктами Козятин, Фастів та Київ, на дільниці Фастів – Миронівка між населеними пунктами Фастів, Миронівка та Київ (також Київ – Роток та Біла Церква – Київ з понеділка по п’ятницю), на дільниці Шепетівка – Здолбунів між населеними пунктами Шепетівка, Здолбунів, Рівне та Могиляни. Також курсуватимуть приміські поїзди Козятин – Жашків – Козятин та Погребище – Козятин – Погребище.

Придніпровська залізниця

Курсуватимуть приміські поїзди за напрямками:

Запоріжжя – Канцерівка – Запоріжжя.
Нікополь – Запоріжжя – Нікополь.
Дніпро – Запоріжжя.
Запоріжжя 2 – Синельникове 1 – Запоріжжя 2.
Запоріжжя 2 – Запоріжжя 1.
Дніпро – Кам’янське – Дніпро.
Дніпро – П’ятихатки – Дніпро.
П’ятихатки – Кривий Ріг – П’ятихатки.
Кривий Ріг – Апостолове – Кривий Ріг.
Пятихатки – Тимкове – Пятихатки.
Кривий Ріг-Сорт – Кривий Ріг-Гол – Кривий Ріг-Сорт.
Дніпро – Кривий Ріг – Дніпро.
П’ятихатки – Рокувата – П’ятихатки.
Дніпро – Чаплине – Дніпро.
Чаплине – Синельникове.
Дніпро – Межова – Дніпро.
Чаплине – Межова – Чаплине.
Дніпро – Покровськ – Дніпро.
Дніпро – Лозова – Дніпро.
Лозова – Синельникове.
Красноград – Дніпро – Красноград.
Апостолове – Дніпро-Лоцманське – Апостолове.
П’ятихатки – Терни – П’ятихатки.
П’ятихатки – Червоний Шахтар – П’ятихатки.
Кривий Ріг – Інгулець – Кривий Ріг.
Нікополь – Кривий Ріг – Нікополь.
Нікополь – Тимкове – Нікополь.
Марганець – Нікополь.


Львівська залізниця

Курсуватимуть приміські поїзди за напрямками:

Львів – Трускавець – Львів.
Львів – Сянки – Львів.
Львів – Ужгород – Львів.
Ходорів – Стрий – Ходорів.
Мостиська – Львів – Мостиська.
Львів – Мостиська – Держкордон.
Львів – Шкло – Львів.
Стрий – Самбір – Стрий.
Стрий – Львів.
Львів – Лавочне – Львів.
Львів – Мукачево.
Мукачево – Стрий.
Лавочне – Мукачево – Лавочне.
Мукачево – Ужгород – Сянки та зворотно.
Рава-Руська – Львів – Рава-Руська.
Стоянів – Львів – Стоянів.
Сокаль – Львів – Сокаль.
Львів – Ходорів – Львів.
Ланівці – Тернопіль – Ланівці.
Заліщики – Тернопіль – Заліщики.
Ходорів (Підвисоке) – Тернопіль – Ходорів (Підвисоке).
Сокаль – Ізов – Червоноград та зворотно.
Ківерці – Стоянів – Ківерці.
Ківерці – Радехів – Ківерці.
Злочів – Львів – Злочів.
Тернопіль – Львів – Тернопіль.
Тернопіль – Красне – Тернопіль.
Рівне – Здолбунів – Львів та зворотно.
Львів – Здолбунів – Львів.
Підволочиськ – Тернопіль – Підволочиськ.
Красне – Тернопіль.
Сарни – Ковель – Сарни.
Сарни – Здолбунів – Сарни.
Здолбунів – Луцьк – Ковель та зворотно.
Ковель – Ягодин – Ковель.
Здолбунів – Красне.
Красне – Рівне – Здолбунів.
Івано-Франківськ – Ворохта – Івано-Франківськ.
Івано-Франківськ – Ходорів – Івано-Франківськ.
Івано-Франківськ – Стрий – Івано-Франківськ.
Івано-Франківськ – Коломия – Івано-Франківськ.
Коломия – Рахів – Коломия.
Заліщики – Коломия – Заліщики.
Коломия – Чернівці – Коломия.
Дяково – Королево – Солотвино-1.
Солотвино-1 – Королево.
Королево – Батьово – Королево.
Чоп – Королево.
Львів – Ужгород – Львів.
Львів – Перемишль – Львів.
Львів – Чоп – Львів.
Львів – Хелм – Львів.
Львів – Чернівці – Львів.


Південна залізниця

Курсуватимуть приміські поїзди за напрямками:

Суми – Лебединська – Суми.
Суми – Краснопілля – Суми.
Гребінка – Ніжин – Гребінка.
Люботин – Огульці – Люботин.
Полтава – Крюків – Полтава.
Полтава – Огульці – Полтава.
Полтава – Лозова – Полтава.
Полтава – Кременчук – Полтава.
Полтава – Гребінка – Полтава.
Полтава – Кобеляки – Полтава.
Харків-Пасажирський – Огульці – Харків-Пасажирський.
Харків-Пасажирський – Мерчик – Харків-Пасажирський.
Люботин – Мерчик – Люботин.
Харків-Пассажирський – Люботин – Харків-Пасажирський.
Харків-Пасажирський – Красноград – Харків-Пасажирський.
Харків-Пасажирський – Лозова – Харків-Пасажирський.
Харків-Пасажирський – Зміїв – Харків-Пасажирський.
Харків-Пасажирський – Суми – Харків-Пасажирський.
Харків-Пасажирський – Ворожба – Харків-Пасажирський.
Ромодан – Ромни – Ромодан.
Тростянець-Смородине – Кириківка – Тростянець-Смородине.
Тростянець-Смородине – Охтирка – Тростянець-Смородине.
Тростянець-Смородине – Ворожба – Тростянець-Смородине.


Донецька залізниця

Приміські поїзди не курсуватимуть.


Одеська залізниця

Курсуватимуть приміські поїзди за напрямками:

Одеса – Кароліно-Бугаз – Одеса.
Одеса – Вапнярка – Одеса.
Одеса – Балта, Помічна – Одеса.
Одеса – Роздільна – Одеса.
Одеса – Мигаєве.
Одеса – Мартинівська – Одеса.
Христинівка – Черкаси – Христинівка (по днях тижня).
Христинівка – Умань – Христинівка (щоденно, крім вихідних).
Христинівка – Вапнярка – Христинівка.
Гайворон – Вінниця – Гайворон.
Гайворон – Рудниця – Гайворон.
Т. Шевченко – Гребінка – Т. Шевченко (по днях тижня).
Т. Шевченко – Христинівка – Т. Шевченко.
Черкаси – Т. Шевченко – Черкаси (по непарних).
Миронівка – Знам‘янка – Миронівка.
Т. Шевченко – Висіка – Т. Шевченко.
Знам’янка – Цвіткове – Знам’янка.
Знам‘янка – Тимкове – Знам‘янка.
Миронівка – Цвіткове – Миронівка.
Знам’янка – П’ятихатки – Знам’янка.
Помічна – Людмилівка – Помічна.
Шевченко – Помічна – Шевченко (по середах та суботах).
Помічна – Долинська – Помічна.
Долинська – Тимкове – Долинська (щоденно, крім понеділка).
Подільськ – Слобідка – Подільськ.
Помічна – Подільськ – Помічна.
Помічна – Знам’янка – Помічна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.