Вівторок, 6 Грудня, 2022

Війна і долі

Бєляєв Сергій живе в Уплатному. Його мирне життя було розміреним і плановим. В кінці лютого чоловік повинен був їхати на заробітки за кордон, де працював на будівництві. Але війна внесла свої корективи.
Колишній сержант-зв’язківець відразу пішов до військового комісаріату, запропонувавши свої знання та силу духу, але в перші дні війни його не взяли, бо потреб в сержантах не було. А робити ж щось треба, то чоловіки Уплатнівського старостату організували місцеву оборону і вночі чергували, оберігаючи спокій рідних. Разом з Сергієм робили свій внесок у наближення перемоги більше 20 чоловіків, які з часом були призвані до лав Збройних сил України і сьогодні самовіддано служать рідному народу.

«Війна кардинально змінила моє життя, як і всіх інших. Ніхто не очікував такого підлого кроку від москви. Коли 24 лютого зранку мені зателефонувала донька з Харкова, повідомивши про вибухи, спочатку навіть не повірив. Одну донечку ми з дружиною забрали додому, а старша так і не захотіла виїжджати з міста, то всі «радощі визвольного руського міра» пережила в Харкові.

Десятого квітня мене таки мобілізували, ось з того часу і служу. А вдома дружина з дітьми чекають перемоги і мого повернення. Тільки-но закінчиться війна відразу країну відбудовувати будемо і мої руки точно будуть потрібні тут, в Україні»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *