Понеділок, 20 Березня, 2023
Головна > ГАЗЕТА > БЕСIДИ,ІНТЕРВ'Ю > Близнюківщина вишивана!

Близнюківщина вишивана!

Під таким гаслом проводилися в мирний час заходи, присвячені Дню вишиванки. І під травневим високим небом Близнюківщини розквітали мальовничими чарівними квітами люди, одягнені в сорочки з неповторним яскравим орнаментом.

Сьогодні ворожа російська сила намагається знищити націю, яка має за свою історичну основу саме ЖИТТЯ, закодоване у візерунках вишиванок. То дзуськи вам, московіти, неможливо здолати нездоланне – дух вільної України!

Сьогодні біля пам’ятника Великого Кобзаря у Близнюках зібралося не так багато людей і не всі прийшли у вишиванках, але серця всіх присутніх билися в єдиному ритмі – ритмі перемоги. А інакше і бути не може, адже привітати свою громаду зі святом приїхав голова Близнюківської селищної ради Геннадій Король, який з перших днів війни став до лав Збройних сил України.

«Я дивлюсь на вас, мої земляки, і розумію, що Україна виглядає саме так, як ви – красиві, усміхнені, сильні і непереможні. Нехай, хто пішов служити, – повернеться живим; хто поїхав, – приїде до рідної хати; хто залишився без дому, – почне свою долю з чистого аркуша, але знаючи, що допомога поряд.

Боженька дав такі випробування саме нам, бо ми зможемо цей хрест винести, і ми це зробимо, і здобудемо перемогу, бо наша нація того варта», – зазначив у своєму виступі Геннадій Король.

А ще дуже приємно було знову відчути себе на мирному культурно-масовому заході, підготованому працівниками Близнюківського будинку культури і талановитими дітьми.

Символічним стало і те, що під час виступу голови громади, до зібрання підійшла молода матуся з немовлям, народженим вже в роки війни, та внутрішньо переміщені особи, яких сьогодні на території Близнюківщини проживає дуже багато і дехто тут знайшов не тільки прихисток, а й дім.

Життя продовжується!!! Слава Україні!

Ірина Воронкіна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *