Вівторок, 31 Січня, 2023
Головна > НОВИНИ > НОВИНИ СЕЛИЩНОЇ РАДИ > Селищна рада інформує. 27 травня

Селищна рада інформує. 27 травня

Доброго ранку!

Тиждень, що минає, був трагічним для нашої громади. Два дні поспіль ми отримували звістки про загибель наших земляків.

Страшно, але обидва Герої знайдуть вічний спокій у маленькому селі Новомар’ївка, де місцеве населення становить всього 76 осіб. Життя незбагненне….

Щиро співчуваємо рідним та близьким полеглих воїнів. Світла пам’ять Сергію КУЛІШУ та Юрію ЗАГРЕБЕЛЬНОМУ.

Але життя продовжується. І ми мусимо зробити все, щоб ці жертви не були марними.

🇺🇦 Ділимося з вами підсумками робочого тижня:

✅ секретар селищної ради взяв участь у нараді з керівником області Олегом Синєгубовим. Обговорено та визначено пріоритетні напрямки роботи селищної ради. Головні завдання – безпека та турбота про людей.

✅ працюємо над життєзабезпеченням громади. Робимо все можливе, щоб допомогти людям у цей скрутний час.

💬 «На жаль, брак паливно-мастильних матеріалів впливає на нашу діяльність у кожній сфері. Проте переконані, що найближчим часом цей дефіцит буде зменшено», – коментує секретар селищної ради Сергій Володченко.

✅ з 10-ї години у Центрі надання соціальних послуг громади внутрішньо переміщені особи, зареєстровані на території Близнюків, сіл Батюшки та Садове, почали видавати другу партію допомоги «Пакет кожному громадянину».

Для отримання, будь ласка, візьміть з собою паспорт, свідоцтва про народження дітей та довідки ВПО.

✅ для близнюківців, які втратили роботу, є гарні новини. За повідомленням Харківської обласної державної адміністрації, в Україні створять єдину базу вакансій, яка буде оновлюватись в режимі реального часу. Державна служба зайнятості за участі Міністерства економіки України підписала договір про співпрацю та інформаційну взаємодію з 5 найбільшими сайтами з працевлаштування: robota.ua, work.ua, novarobota.ua, pidbir.com, grc.ua. Результатом співробітництва стане створення єдиної бази з вакансіями.

🇺🇦 Слава Україні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *