Середа, 7 Червня, 2023
Головна > НОВИНИ > НОВИНИ СЕЛИЩНОЇ РАДИ > Селищна рада інформує. 30 травня

Селищна рада інформує. 30 травня

Друзі, вітаємо!

🇺🇦 Над громадою майорять наші прапори. Близнюківщина – це Україна! І так буде завжди.

Станом на цю годину маємо для вас наступні новини:

✅ 96-й день війни росії проти України. Ми продовжуємо приймати внутрішньо переміщених осіб та працювати над вирішенням поточних питань життя громади. Новий робочий тиждень ставить перед нами нові завдання. Робимо все можливе, щоб їх вирішити.

✅ 2 червня відбудеться XXIX позачергова сесія Близнюківської селищної ради. На розгляд виносимо нагальні проєкти, зокрема, важливі зміни до Програми соціально-економічного розвитку.

✅ чекаємо на чергову партію гуманітарної допомоги «Пакет кожному громадянину». Шукаємо додаткові можливості отримання необхідних для населення товарів у благодійних фондах та громадських організаціях.

✅ Кабінет Міністрів ухвалив рішення про продовження в Україні карантину та режиму надзвичайної ситуації з метою запобігання поширенню СOVID-19 до 31 серпня. Нагадуємо, що зробити щеплення від коронавірусної хвороби, як і раніше, ви можете у КП «Близнюківська ЦРЛ».

✅ звертаємо увагу, що з травня в Україні змінилися умови щомісячної виплати допомоги внутрішнім переселенцям. Якщо раніше уряд виплачував по 2000 грн усім біженцям в Україні, а дітям – по 3000 грн, то тепер право на допомогу мають лише переселенці з певних областей, а також ті, хто залишився без житла через війну.

✅ згідно з переліком, що затвердило Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, 2 та 3 тис. грн допомоги й надалі можуть отримати мешканці восьми областей України. Близнюківська громада також увійшла до цього переліку.

✅ також нагадуємо роботодавцям Близнюківщини, що вони можуть отримати по 6500 грн від уряду за працевлаштованих біженців із постраждалих від війни регіонів.

❤️ до речі, сьогодні, 30 травня, в Україні – День степу. Ініціаторами створення події були учасники міжрегіонального наукового семінару “Охорона степових ландшафтів Донецької та Луганської областей» у 2017 році. Приємно, що до Близнюківщини цей день також має безпосереднє відношення.

фото – Диана Гук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *