Головна > ВІЙНА > США не вірять у швидке врегулювання конфлікту в Україні, путін не проводитиме традиційну “пряму лінію” у червні

США не вірять у швидке врегулювання конфлікту в Україні, путін не проводитиме традиційну “пряму лінію” у червні▪️ Окупанти вивезли з України близько 600 тис. тонн аграрної продукції, – заступник голови Всеукраїнської аграрної ради Денис Марчук.

▪️ З початку повномасштабного вторгнення росії в Україну різко погіршилося ставлення українців до країни-агресора – зараз 92% опитаних ставляться до рф погано і лише 2% – добре, – КМІС.

▪️ Президент Польщі Анджей Дуда розпочав турне країнами ЄС, щоб переконати їх підтримати надання статусу кандидата на членство в ЄС для України. Першими трьома країнами для візитів стали: Португалія, Італія та Румунія.

▪️ США поки не бачать ознак того, що дипломатичне врегулювання конфлікту в Україні буде досягнуто найближчим часом, – помічник держсекретаря США у справах Європи та Євразії Карен Донфрід.

▪️ Поблизу Херсона військові рф розгорнули ракетні комплекси “Іскандер –М”. Є загроза нанесення ракетних ударів по військових та цивільних об’єктах України, — речник Міністерства оборони Олександр Мотузяник.

▪️ На тимчасово окупованій території Херсонської області народний депутат України від партії “Слуга народу” Олексій Ковальов перейшов на бік росіян. Він висловився за найтіснішу інтеграцію Херсонщини в росію.

▪️ Канада ввела нові санкції проти нафтогазової та хімічної галузей росії. Йдеться про заборону на експорт 28 необхідних для цієї промисловості послуг.

▪️ Окупанти вивезли з України близько 600 тис. тонн аграрної продукції, – заступник голови Всеукраїнської аграрної ради Денис Марчук.▪️ З початку повномасштабного вторгнення росії в Україну різко погіршилося ставлення українців до країни-агресора – зараз 92% опитаних ставляться до рф погано і лише 2% – добре, – КМІС.▪️ Президент Польщі Анджей Дуда розпочав турне країнами ЄС, щоб переконати їх підтримати надання статусу кандидата на членство в ЄС для України. Першими трьома країнами для візитів стали: Португалія, Італія та Румунія.▪️ США поки не бачать ознак того, що дипломатичне врегулювання конфлікту в Україні буде досягнуто найближчим часом, – помічник держсекретаря США у справах Європи та Євразії Карен Донфрід.▪️ Поблизу Херсона військові рф розгорнули ракетні комплекси “Іскандер –М”. Є загроза нанесення ракетних ударів по військових та цивільних об’єктах України, — речник Міністерства оборони Олександр Мотузяник.▪️ На тимчасово окупованій території Херсонської області народний депутат України від партії “Слуга народу” Олексій Ковальов перейшов на бік росіян. Він висловився за найтіснішу інтеграцію Херсонщини в росію.▪️ Канада ввела нові санкції проти нафтогазової та хімічної галузей росії. Йдеться про заборону на експорт 28 необхідних для цієї промисловості послуг.▪️ Канада заборонила рекламним та PR агенціям працювати на російські нафтогазові компанії в рамках нової хвилі санкцій, спрямованих на посилення тиску на путінський режим.

▪️ Президент рф володимир путін не проводитиме у червні щорічну “пряму лінію”. Причини перенесення не повідомляються.

▪️ Євросоюз виділить 7,25 мільйона євро на розслідування воєнних злочинів рф в Україні. Ці кошти, зокрема, допоможуть Міжнародному кримінальному суду наростити спроможності із розслідування воєнних злочинів, які росія скоїла в Україні.

▪️ Microsoft суттєво скорочує свій бізнес в росії. У компанії заявили, що через це постраждають понад 400 співробітників, – Bloomberg.

▪️ Для вивезення зерна Україна готова розмінувати певні шляхи, а не всю акваторію Одеського порту, – речник голови ОВА Сергій Братчук.

▪️ Окупаційні війська росії почали вивозити зерно із Мелітополя потягами і це є свідченням того, що вони мають намір якнайшвидше залишити окуповане місто, – мер Мелітополя Іван Федоров.

▪️ На іноземних громадян, які служать у Збройних Сил України, поширюється правовий статус комбатантів. Якщо вони потрапили до рук ворога, вони вважаються військовополоненими і захищені Женевською конвенцією, – Генштаб.

▪️ «Колаборанта» Ковальова можуть позбавити депутатського мандату. «Слуга народу» звернеться до Верховної Ради України позбавити його статусу народдепа та до Офісу генпрокурора й СБУ щодо якнайшвидшої передачі справи до суду, – речниця партії “СН”.

▪️ Канада заборонила рекламним та PR агенціям працювати на російські нафтогазові компанії в рамках нової хвилі санкцій, спрямованих на посилення тиску на путінський режим.▪️ Президент рф володимир путін не проводитиме у червні щорічну “пряму лінію”. Причини перенесення не повідомляються.▪️ Євросоюз виділить 7,25 мільйона євро на розслідування воєнних злочинів рф в Україні. Ці кошти, зокрема, допоможуть Міжнародному кримінальному суду наростити спроможності із розслідування воєнних злочинів, які росія скоїла в Україні.▪️ Microsoft суттєво скорочує свій бізнес в росії. У компанії заявили, що через це постраждають понад 400 співробітників, – Bloomberg.▪️ Для вивезення зерна Україна готова розмінувати певні шляхи, а не всю акваторію Одеського порту, – речник голови ОВА Сергій Братчук.▪️ Окупаційні війська росії почали вивозити зерно із Мелітополя потягами і це є свідченням того, що вони мають намір якнайшвидше залишити окуповане місто, – мер Мелітополя Іван Федоров.▪️ На іноземних громадян, які служать у Збройних Силах України, поширюється правовий статус комбатантів. Якщо вони потрапили до рук ворога, вони вважаються військовополоненими і захищені Женевською конвенцією, – Генштаб.▪️ «Колаборанта» Ковальова можуть позбавити депутатського мандату. «Слуга народу» звернеться до Верховної Ради України позбавити його статусу народдепа та до Офісу генпрокурора й СБУ щодо якнайшвидшої передачі справи до суду, – речниця партії “СН”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *