Головна > ВІЙНА > Українські військові контролюють третину Сєвєродонецька, а в тимчасово окупованому Мелітополі прогримів вибух біля будівлі з рашистами.

Українські військові контролюють третину Сєвєродонецька, а в тимчасово окупованому Мелітополі прогримів вибух біля будівлі з рашистами.▪️ Для взяття Миколаєва росії потрібно зняти всі свої війська з усіх напрямків. Повторний наступ рашистів на Миколаїв можливий лише теоретично, і навряд чи був би успішним, — керівник оборони Миколаєва, генерал-майор ЗСУ Дмитро Марченко.

▪️ ЗСУ контролюють третину Сєвєродонецька, а виїжджати навіть із навколишніх населених пунктів дуже небезпечно, – керівник Сєвєродонецької ВЦА Олександр Стрюк.

▪️ В окупованому Мелітополі 12 червня прогримів вибух під будівлею із російськими силовиками. Загарбники вже встигли звинуватити ЗСУ. Вибух стався в районі танка на вулиці Героїв України близько 17:45 – це біля будівлі так званого “мвс”, де були російські силовики. Звук мелітопольці почули у кількох районах міста. Інформація уточнюється.

▪️ Число постраждалих від удару окупантів по місту Чортків Тернопільської області зросло до 23, десять із них досі перебувають у лікарнях, — ОВА.

▪️ Україна проклала два маршрути через Польщу та Румунію для експорту зерна, — заступник міністра закордонних справ Дмитро Сенік. Також відомо, що Україна веде переговори з країнами Балтії щодо створення третього коридору для експорту продовольства.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *